Wiadomość dnia
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Wiadomość dnia

  1. #1
    Przeglądacz Alevin awatar
    Dołączył
    16-08-2009
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Wiadomość dnia

    Witam, prowadzę stronę http://chelsea-fc.cba.pl/ i zastanawiam się, czy można zrobić coś takiego, że wybiorę sobie tzw 'Wiadomość dnia' spośród opublikowanych artykułów, coś takiego jest na większości stron o klubach piłkarskich Dokładnie chodzi mi o to, żeby artykuły poniżej były tak jak są, a raport z meczu z Hull City (Chelsea pokonuje Hull) pozostał na swoim obecnym miejscu (ponad pozostałymi artykułami) nawet jak dodam kolejne artykuły. I najlepiej, żeby można było do niego dobrać jakiś większy obrazek (na przykład jak na http://www.cfcpoland.com/ )

    Czy istnieje jakiś bot, komponent albo coś takiego, co mogłoby spełnić moje oczekiwania?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Dodatkowe pole modulu nad tekstami, w ktorym bedziesz prezentowal wiadomosc dnia (chocby przy wykorzystaniu modulu newsflash)?

  4. #3
    Przeglądacz Alevin awatar
    Dołączył
    16-08-2009
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ok, udało się ale mam jeszcze jedno pytanie - jak skonfigurować ten moduł, żeby po wejściu w ten news dnia moduł znikał? Bo to dziwnie wygląda, jak wchodzę w ten artykuł, a powyżej jest jego początek :/

    Aha, i jeszcze jedno pytanie - jak można usunąć ścieżkę powrotu? Patrzyłem i w modułach tego nie mam, więc nie mogę normalnie wyłączyć
    Ostanio edytowane przez Alevin : 17-08-2009 13:53

  5. #4
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 695
    Punkty
    574

    Domyślny

    Konfiguracja artykułów: Tekst wprowadzający Ukryj Pokaż

    mod_breadcrumb - ale to bardzo przydatna rzecz jest

  6. #5
    Przeglądacz Alevin awatar
    Dołączył
    16-08-2009
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bazyl Zobacz wiadomość
    Konfiguracja artykułów: Tekst wprowadzający Ukryj Pokaż
    Problem w tym, że jak wchodzę w konfigurację modułu, to w 'Parametry' mam tylko:
    Przyrostek klasy CSS modułu: (puste)
    Schowek: Nie
    Kategoria: News dnia/News dnia
    Styl: Poziomo
    Pokaż obrazy: Tak
    Tytuł wiadomości: Tak
    Tytuł łączem: Tak
    Czytaj więcej: Pokaż
    Ilość migawek: 1

    Coś źle ustawiłem? Zobaczcie na http://chelsea-fc.cba.pl , głupio wygląda jak początek newsa dnia powtarza się dwa razy raz jako moduł, drugi raz jako artykuł

  7. #6
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 695
    Punkty
    574

    Domyślny

    O module nic nie pisałem.

    Artykuły -> konfiguracja...

  8. #7
    Przeglądacz Alevin awatar
    Dołączył
    16-08-2009
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ale gdzie te 'artykuły'?
    W menu w zapleczu jak najadę na artykuły, mam 'Artykuły w sekcjach', 'Wszystkie artykuły', 'Materiały statyczne', 'Sekcje artykułów', 'Kategorie artykułów', 'Strona startowa', 'Archiwum', 'Oglądalność stron' i żadnej konfiguracji .. chyba że to gdzie indziej ma być?

    Ma zostać dokładnie tak jak jest teraz,tylko żeby moduł (ustawiony na pozycji user1) znikał, jak wejdę w artykuł. Ustawiłem, żeby był przystosowany tylko do pozycji menu 'Start', ale to nic nie dało, bo artykuły są właśnie w tej pozycji

    Jeśli to w czymś pomoże to mam Joomla! 1.0.15
    Ostanio edytowane przez Alevin : 17-08-2009 20:37

  9. #8

  10. #9
    Przeglądacz Alevin awatar
    Dołączył
    16-08-2009
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Znalazłem, ale to nic nie daje :/ potrzebuje czegoś takiego, żeby moduł z wiadomością dnia był wyświetlany tylko na stronie startowej, a po wejsciu gdzie indziej (nawet w artykuł ze strony startowej, przy pomocy odnośnika 'Czytaj więcej') po prostu znikał .. czy jest coś takiego, czy zrezygnować z wiadomości dnia?

  11. #10
    Przeglądacz Alevin awatar
    Dołączył
    16-08-2009
    Wpisy
    33
    Punkty
    10

    Domyślny

    Znalazłem wreszcie coś co mi odpowiada

    Mam tylko pytanie, czy można spowolnić zmienianie sie artykułów w mod_content_slider_fading i usunąć zieloną ramkę naokoło?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •