Logowanie/Rejestracja do CB za pomocą mod_login.
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Logowanie/Rejestracja do CB za pomocą mod_login.

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    25-08-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Logowanie/Rejestracja do CB za pomocą mod_login.

    Witam,


    Mam zainstalowaną Joomle 1.5.14 + CB 1.2.1 + FB 1.0.5RC2. Generalnie można by powiedzieć, że użytkownik po rejestracji pojawia się na listingach wszystkich wymienionych składników, jednak jest pewne "ale". Gdy używam standardowego modułu logowania (mod_login) użytkownik który się zarejestruje przy jego pomocy nie będzie standardowo aktywny w CB - w CB "User Managment" NIE będzie jako "Enabled" i "Confirmed". Gdy użyje się modułu logowania mod_cblogin wszystko jest ok. Problem w tym, że ja stanowczo nie chce używać mod_cblogin, tylko zostać przy mod_login.


    czy ktoś Państwa ma jakieś pomysły?

    pozdrawiam,
    Patriot

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Patriot Zobacz wiadomość
    (...)Gdy użyje się modułu logowania mod_cblogin wszystko jest ok.(...)
    Taka właśnie jest idea wykorzystywania modułu logowania, który w pełni współpracuje z komponentem CB. Jeśli nie odpowiada Ci rejestracja przez mod_cblogin, choć zupełnie nie mogę pojąć z jakiego powodu, to będziesz musiał ręcznie poprawiać wspomniane przez siebie niedogodności. Przecież mozesz sobie ustawic pola formularza rejestracji modułu mod_cblogin identyczne jak w standardowym module mod_login.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    25-08-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
    Jeśli nie odpowiada Ci rejestracja przez mod_cblogin, choć zupełnie nie mogę pojąć z jakiego powodu, to będziesz musiał ręcznie poprawiać wspomniane przez siebie niedogodności.
    Chce mod_login, bo cb_login ma inny wygląd, który nie pasuje do mojej sroki.

    A może da się zrobić żeby przy kliknięciu "Załóż swoje konto!" w module mod_login przekierowywał do formularza rejestracji CB, a nie standardowego? Wtedy problem by sie rozwiązał. Tylko jak to zrobić? :confused:

    pozdrawiam,
    Patriot

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •