Abonament
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Abonament

  1. #1
    Przeglądacz Mauaku awatar
    Dołączył
    12-06-2009
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny Abonament

    Witam. Dostałem zlecenie wykonania serwisu z abonamentem. W Joomla! bawię się od niedawna. Próby napisania własnej templatki i componentu/modułu mam już za sobą. Obecnie próbuję znaleźć najlepsze rozwiązanie na abonament i ciągle dochodzę do martwego punktu. Mam co raz mniej czasu na wykonanie projektu, a bez przerwy krążę, szukam, czytam i bez efektów.

    Próbowałem wykorzystać z Account expiration control i JContentSubscription, ale bez większych rezultatów...

    Bardzo proszę o pomoc lub wskazówki w dobraniu/konfiguracji dodatków, które pomogą mi rozwiązać problem: Dostęp czasowy do artykułów i własnego komponentu po uiszczeniu opłaty - zleceniodawca chce przelewów, kart i smsów, więc muszę wykorzystać przelewy24.pl. Ewentualnie, gdyby udało się rozwiązać ten problem modyfikacją podstawowych komponentów, też chętnie poczytam, jak można to zrobić...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Witam

    Możesz uściślić ?
    Próbowałem wykorzystać z Account expiration control i JContentSubscription, ale bez większych rezultatów
    komponenty spełniają jak najbardziej funkcje subskrypcji ...

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  4. #3
    Przeglądacz Mauaku awatar
    Dołączył
    12-06-2009
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mógłby ktoś podać linki do opisu, jak poprawnie zainstalować, skonfigurować i obsługiwać AEC? Znalazłem taki opis na stronie autorów http://valanx.org/index.php?option=c...p&f=12&t=12578, ale pomimo tego komponent nie działa

    Podczas próby logowania istniejącego użytkownika dostaje komunikat:
    Kod:
    • JAuthentication::__construct: Nie można wczytać biblioteki uwierzytelniania.
    • Nazwa i hasło użytkownika są niepoprawne albo nie posiadasz u nas konta.
    Próba rejestracji kończy się jeszcze ciekawiej:
    Kod PHP:
    Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /components/com_acctexp/acctexp.class.php on line 9760

    Warning
    :  Invalid argument supplied for foreach() in /components/com_acctexp/acctexp.class.php on line 10116

    Fatal error
    :  Call to a member function getMIforms() on a non-object in /components/com_acctexp/acctexp.class.php on line 7789 
    Powoli jestem zdeterminowany, żeby napisać własny paracomponent do abonamentu z obsługą płatności...
    Ostanio edytowane przez Mauaku : 26-08-2009 01:06

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nie wiem, jak to rozwiązać, ale nawet gdybym wiedział, to bym nie podpowiedział. A nuż napiszesz i udostępnisz!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Przeglądacz Mauaku awatar
    Dołączył
    12-06-2009
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Gdyby nie fakt, że potrzebuję to na wczoraj, już dawno bym usiadł i napisał coś z polskimi modułami płatności... Na razie ręce mi opadły do podłogi i nie wiem co zrobić...


    ----------------------------------

    Pięknie, JAuthentication::__construct wywala się również w panelu admina i muszę wejść przez bazę...
    Ostanio edytowane przez Mauaku : 26-08-2009 01:46

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Pisać, bo nie ma!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Przeglądacz Mauaku awatar
    Dołączył
    12-06-2009
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    No słowo się rzekło. Piszę, zobaczymy, jak mi wyjdzie. Najpierw oczywiście musi zadziałać u mnie. Potem opakuję ładnie i będę pytał, gdzie to wysłać

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    06-03-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    208
    Punkty
    13

    Domyślny

    @Mauaku może odrobinę pomoże Ci w pracy plugin, który swojego czasu został udostępniony do Joomla, do płatnej treści.

    Tu masz mniej więcej opis jak to działa: http://www.joomla.pl/content/view/419/1/
    A tutaj plugina: http://www.atomsms.pl/opisy/sms-dostep/joomla/

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •