Kunena - problem z rejestracją
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Kunena - problem z rejestracją

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-04-2009
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny Kunena - problem z rejestracją

    Witam!

    Mam problem z rejestracją - po wpisaniu wszystkich danych i naciśnięciu Zarejestruj wpisane do formularza dane po prostu znikają... i nic Na adres mailowy administratora forum nie przychodzi żaden mail, do rejestrującego się z kolei nie przychodzi mail z linkiem do aktywowania konta. Dlaczego tak się dzieje? Czy jakiś zewnętrzny moduł coś pomoże? Testowałem moduł klogin w wersji 1.5.1 i jest dokładnie to samo.

    Joomla! 1.5.14 + Kunena 1.5.4 PL

  2. #2
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Nie jestem pewien, czy Cię dobrze zrozumiałem, bo w tytule napisałeś o problemie z rejestracją w odniesieniu do komponentu forum - kunena. Jednak w treści postu nic nie wspomniałeś o kunenie. Mogę się jedynie domyślać, że masz na myśli opcje rejestracji dostępną z poziomu strony głównej forum, a nie standardowego modułu logowania, zwykle umiejscowionego na froncie .
    Za prawidłowe przekierowanie przycisku "Zarejestruj się" widocznego na stronie głównej forum kunena odpowiada plik profilebox.php (ścieżka: com_kunena=>template=>default=>plugin=>profilebox= >profilebox.php). Jednak to tylko zwykłe przeniesienie do modułu logowania i rejestracji, ustawionego globalnie. Sprawdź jednak ten plik, a szczególnie fragment zaczynający się od wiersza 90, powinieneś tam zobaczyć taki kod:
    Kod PHP:
    <?php // AFTER LOGIN AREA
    if ($fbConfig->fb_profile == 'cb')
    {
        
    $loginlink CKunenaCBProfile::getLoginURL();
        
    $logoutlink CKunenaCBProfile::getLogoutURL();
        
    $registerlink CKunenaCBProfile::getRegisterURL();
        
    $lostpasslink CKunenaCBProfile::getLostPasswordURL();
    }
    else
    {
        
    $loginlink JRoute::_('index.php?option=com_user&amp;view=login');
        
    $logoutlink JRoute::_('index.php?option=com_user&amp;view=login');
        
    $registerlink JRoute::_('index.php?option=com_user&amp;view=register&amp;Itemid=' $Itemid);
        
    $lostpasslink JRoute::_('index.php?option=com_user&amp;view=reset&amp;Itemid=' $Itemid);
    }

    if (
    $kunena_my->id)
    {
    ?>
    Przy okazji, jest już nowa i spolszczona wersja kuneny 1.5.6, radzę z niej skorzystać.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •