Community Builder czy Sobi?
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Community Builder czy Sobi?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    15-10-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Community Builder czy Sobi?

    Witam.
    Mam pytanie, tak przeglądam forum i nie mogę się zdecydowac które rozwiązanie wybrac.
    Chciałbym stworzyc profil użytkownika który będzie zawierał -> nazwa usera, avatar, adres, mail itp , jakis krótki opis, ogłoszenia, galerie, pliki itp. (bez zadnych znajomych itp) ->to wszystko podzielone jakoś ładnie w zakładkach (np ogólne, opis, galerie, ogłoszenia).
    Użytkownik byłbym podporządkowany do danej kategorii(+ wybrane subkategorie).
    Które rozwiązanie będzie lepsze? A może zaproponujecie coś lepszego? Prosiłbym o pomoc i napisaniu dlaczego rozwiązanie A jest lepsze(gorsze) od rozwiązania B

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-10-2009
    Wpisy
    33
    Punkty
    11

    Domyślny

    Nie napisze ci dlaczego rozwiązanie A jest lepsze od B bo nie znam sobi
    Od jakiegoś czasu pracuje nad projektem portalu społecznościowego i bardzo dużo czasu spędziłem nad poznaniem CB, testowałem również JomSocial.
    Ale CB ma te funkcje których ci potrzeba, a jeżeli czegoś nie potrzebujesz to możesz po prostu wyłączyć odpowiednie dodatki.
    Wszystko o czym pisałeś dostarczy ci CB.
    Co do drugiego komponentu to go nie znam.

  4. #3
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    Vicctis chyba nie miał na myśli sobi... chyba, ze na tym da sie zbudować społeczność, ale o tym nigdy nie słyszałem
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    15-10-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzieki za info no to w takim razie CB
    idek jednak mialem na mysli sobi ale bardziej chodzilo mi o zestawienie uzytkownikow(z podanymi jw zakladkami) niz o budowanie spolecznosci;) Moze zle to opisalem, moj blad;)

    Chciałbym stworzyc profil użytkownika który będzie zawierał -> nazwa usera, avatar, adres, mail itp , jakis krótki opis, ogłoszenia, galerie, pliki itp. (bez zadnych znajomych itp)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •