różny wygląd niektórych stron - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 25 z 25

Temat: różny wygląd niektórych stron

  1. #21
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    wyłącz SEF URL, przyjrzyj sie adresom bloga i artykułu, skojarz z $_REQUEST

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Debiutant
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rybik Zobacz wiadomość
    wyłącz SEF URL, przyjrzyj sie adresom bloga i artykułu, skojarz z $_REQUEST

    hiehie... dzieki Rybik za podpowiedz ;-)

    na szczescie nie trzeba sie bawic z REQUESTAMI i przyjaznymi URL

    odnosnik w moim TopMenu po prostu powinien wskazywac na artykul, do ktorego jest link w blogu na FrontPage. jedyny klopot to dodawanie z kazdym nowym artykulem kolejnej opcji do menu ale takie byly zalozenia dzialania witryny, tak ze wszystko w porzadku

    pozdrawiam i dziekuje za szybka reakcje i pomoc ;-)

  4. #23
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-08-2009
    Wpisy
    45
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez svobod Zobacz wiadomość
    Odwoluje moje poprzednie pytanie. Bylo tak durne ze az mi wstyd... Chyba rzeczywiscie zglupialem, na szczescie tylko na chwile ;-)

    Ale poniewaz ciagle bawie sie roznymi wygladami stron dla roznych pozycji menu i dla roznych artykulow to mam kolejne pytanie, tym razem chyba troche madrzejsze.

    Kiedy na stronie: http://freedom.pdg.pl/joomla/index.php klikamy w gorne logo po lewej lub prawej stronie ("Joanna Joy" albo "fotografie") to wchodzimy do jednej z pozycji menu "TopMenu", dla ktorej ustalilem inny szablon - pojawia sie po lewej stronie "TopMenu" a po prawej tresc artykulu.

    Jak uzyskac taki sam efekt, po kliknieciu na tytul artykulu po prawej stronie lub "Read more"? Chodzi mi o to ze szablon sie zmienia i tak powinno byc - jest ustawiony domyslnie i tylko dla pozycji Home w MainMenu mam inny szablon. Porblem polega na tym ze TopMenu wyswietla mi sie tylko po kliknieciu na jedna z jego pozycji (jedna na stale przypisalem pod linki w logo - "Joanna Joy" i "fotografie") Kiedy wyswietle artykul klikajac na jego tytul lub "Read more" nie wyswietla sie TopMenu, ktore powinno byc po lewej stronie...

    Macie jakis pomysl? Z gory dzieki za pomoc
    Jak udało Ci się rozwiązać ten problem? Ja też zrobiłem swój szablon i też nie mogę zmienić przypisania jego do konkretnego miejsca w menu.

  5. #24
    Debiutant
    Dołączył
    10-07-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Juz nie pamietam czy udalo mi sie rozwiazac ten problem - porzucilem projekt a raczej klientka z niego zrezygnowala ;) Tak czy inaczej od tamtej pory nie mialem do czynienia z joomlą

    Przykro mi ze nie moglem pomoc

    Pozdrowienia i powodzenia

  6. #25
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-08-2009
    Wpisy
    45
    Punkty
    10

    Domyślny

    A pisałem szablon pod Joomle 1.0 czy 1.5 :?:

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •