Księga Gości
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Księga Gości

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-10-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny Księga Gości

    Witam. Mam pewien problem z księgą gości na stronie. Strona to www.diley.pl , a księga z którą mam problemy to jest w lewym menu Nowa Księga Gości. Chodzi o to, że przy prawie każdym wpisie nei widać połowy wpisu, bo reszta jest jakby schowana z prawej strony. I nie wiem właśnie jak zmienić rozmiar księgi, aby było dobrze. W panelu administracyjnym ta księga nazywa się Guest Book. Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    A nie jest to wina szablonu przypadkiem, ktory po wylaczeniu prawych modulow i tak trzyma na nie miejsce?

    PS. Ale gosciu do Kubicy podobny

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-10-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    No może trochę.

    A wracając do tematu. To przesunęłem licznik na lewo, i nic. Ale nie sądzę, ze to coś z tym rozmiarem. Bo np. jak tam jest Dodaj wpis, to on jest jakby w takiej ramce i widać, że on się kończy tutaj i ona jest takiej wielkości, a reszta pod spodem "ucieka" dalej. Może wina kod w księdze gości jakiś błąd, czy coś. A jeśli tak, to zna ktoś podobną księgę?

  5. #4
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    U mnie otwiera się ona w nowym oknie i nic nie jest ucięte.

    Na marginesie - będziesz cieszył się tą księgą do momentu 'wymacania' jej przez roboty internetowe. A później będziesz miał w niej kupę śmieci.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-10-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    No dobra, zrobiłem, zeby się otwierała w nowym oknie, ale wogóle tak jakby style wszystkie zniknęły i okropnie teraz wygląda...

  7. #6
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Nie wiem, co masz na myśli? Jeśli za bardzo na grzebałeś, to ponownie zainstaluj ten szablon.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-10-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nic nie grzebałem. Mówiłeś, że u Ciebie otwiera się w nowym oknie to u mnie też zmieniłem, żeby się otwierało w nowym, a teraz jakoś dziwnie wygląda ona.

  9. #8
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Jedyna rada, jak mi przychodzi na myśl, to zmiana tej księgi na inną. Zainstaluj komponent, najlepiej wymagający logowania, aby można było dodać wpis. Wówczas będziesz ją miał w miejscu artykułów. Prędzej czy później w obecnej księdze będziesz miał kupę spamu, bo roboty radzą sobie z wpisaniem imienia i adresu emali. Księgi znajdziesz tutaj.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-10-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ok. Zainstalowałem Phoca Guest Book. No, ale ona jest po angielsku. Ściągnąłem dwa pliki języka i wgrałem do folderu languages. Ale nie wiem gdzie zmienić język. No, ale spróbowałem po prostu usunąć katalog j. angielskiego i wgrać polski, ale wtedy wogóle nie chce się zainstalować... Nie wiecie skąd ściagnąć polską wersję?

  11. #10
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Jednak nie odrobiłeś lekcji. Polskie pliki językowe są tam, gdzie jest księga czyli na stronie projektu
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •