Mam problem zwiazany z tematem tego watku..

Tzn sytuacja jest taka, ze na forum virtuemart.net napisano, ze wracajac z Joomli 1.0.10 do Joomli 1.0.9 mozna rozwiazac tymczoasowo problem z logowaniem uzytkownikow. Przerzucilem pełną paczkę Joomli 1.0.9 na serwer pomijajac plik install.php i folder "Installation" (dokładnie tak, jak wyczytałem na tamtym forum). Wszystko działa poza jednym - na samej gorze strony wskoczył mi oryginalny banner Joomli 1.0.9 (ten z logo Joomla i orlem po prawej) i nie mam pojecia jak to teraz naprawic. Bedac na stronie klikam prawym przyc. myszy na wlasciwosci tego banera, ale wyswietla mi sie tylko czysty adres strony, bez sciezki do katalogu.

Problem w tym, ze strone mi "zrobil" razem z tym banerem jeden kolo, a dopiero potem wychodzac z tego dziewiczego szablonu sam zaczalem sie bawic Joomla i VM, dlatego nie mam pojecia jak nazywal sie ten plik graf. z poprzednim banerem ani gdzie sie znajduje. Przewertowalem wszystkie foldery i nie znalazlem, czy to mozliwe zebym po nadpisaniu tych plikow Joomli stracil stary baner??

Podpowiedzcie cos please..