Joomla pod portal informacyjno-społecznościowy ?
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Joomla pod portal informacyjno-społecznościowy ?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    30-01-2010
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla pod portal informacyjno-społecznościowy ?

    Witam ! Szukam odpowiedniego cms'a pod portal społecznościowy. Zastanawiam się czy joomla nie byłaby najlepszym wyjściem, gdyż posiada wiele dodatków i rozszerzeń więcej niż taki Dolphin. Zdaję sobię sprawę ze stworzenie takiego portalu na joomla jest trudne, w dodatku gdy chce uzyskać taki efekt jak jest na stronie BikeFama.pl

    Proszę napisać mi jakich komponentów i dodatków musiałbym użyć i czy nie miałbym problemu ze spolszczeniem.


    Pozdrawiam,
    Marcin

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    05-01-2009
    Wpisy
    249
    Punkty
    11

    Domyślny

    JomSocial - płatny ale chyba najlepsze wyjście spolszczenie też jest więc polecam.
    Portal który podałeś chyba też stoi na tym komponencie ;]

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    30-01-2010
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Moja wiedza w tych sprawach jest raczej niewielka wiec prosze o pomoc. Mam rozumieć, że musze zaistalowac joomla 1.5 i pozniej do tego moduly (jomsocial i comunity builder) ale czy wtedy uzyskam taki efekt jak na stronie www.bikefama.pl ? jak wygląda instalacja tych modułów ?

  5. #4
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez cinuus Zobacz wiadomość
    Moja wiedza w tych sprawach jest raczej niewielka wiec prosze o pomoc.
    To zacznij od zapoznania się z podstawami:
    http://wiki.joomla.pl/
    http://wiki.joomla.pl/Joomla_1.5._Szybki_start

    Poczytaj dostępne poradniki, oraz zajrzyj do >>Centralnego Katalogu Rozszerzeń<<

    Skorzystaj z forumowej wyszukiwarki. Tu również znajdziesz informacje na temat stworzenia tego rodzaju stron, w oparciu o Joomla.

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    05-01-2009
    Wpisy
    249
    Punkty
    11

    Domyślny

    jomsocial i comunity builder to 2 różne dodatki...

    pierwszy jest płatny drugi jest free

    a strona którą podałeś najprawdopodobniej jest zrobiona na jomsocial ... mniemam

    Ale mniejsza o to jak przedmówca napisał najpierw zajrzyj do poradników i opanuj podstawy ;]

  7. #6

    Domyślny

    Strona którą podałeś jest w 100% na JomSocial. Za stosunkowo niewielkie pieniądze dostajesz coś porządnego.
    Instalujesz Joomlę, kupujesz JomSocial i po instalacji masz niemal gotowy społecznik. Oczywiście dopracowujesz sobie wg własnych upodobań.
    Dostępne jest spolszczenie (Allegro i szukaj po użytkowniku Pefik - kupiłem od niego i wiem, że jest OK). Do tego pięknie integruje się z forum Kunena.

    Osobiście polecam ten zestaw.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •