Artisteer 2 dogranie układu kolumn - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 20 z 20

Temat: Artisteer 2 dogranie układu kolumn

  1. #11
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nikszal Zobacz wiadomość
    Zbyt wielu możliwości z dodaniem nowych pozycji modułów w samym Artisteerze nie masz. I pamiętaj o jeszcze jednym - na pewno w tym szablonie nie działa system komentarzy JComments. Po raz ostatni dzisiaj to sprawdzałem.
    A co konkretnie nie działa w Jcomments przy templatce z Artisteera?
    zobacz: (już zobaczył więc niepotrzebne)
    Ostanio edytowane przez souacz : 17-01-2010 00:24
    c'est la żizń...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Właśnie widzę. W większości szablonów, w pliku template.css brakuje drobnostk za 150$i:
    Kod:
    /* Generated with Artisteer version 2.2.0.16836, file checksum is (kod licencji). */
    Ostanio edytowane przez nikszal : 17-01-2010 00:12
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  4. #13
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Przecież ten numerek jest ogólnie dostępny. Usuń go sam, bo każdy do niego może dotrzeć.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  5. #14
    Blokowany
    Dołączył
    09-08-2008
    Wpisy
    154
    Punkty
    9

    Domyślny

    Souacz - dzięki za powiew optymizmu... Wkurza mnie to, że wielu narzeka, a nawet nie zna programu...

    Jeśli twierdzisz, ze wszystki pozycje modułów działają... a mi Artisteer w sumie pasuje... to kupuję!

    Tego dotyczyła moja wątpliwość.

    Swoją drogą... możesz mi podać jakieś linki do stron, które w nim zrobiłeś?
    Trochę inspiracji nie zaszkodzi... ;)

  6. #15
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    @souacz - nie przesadzasz? Zajrzyj do css w ostatnim linku. Wersja Artisteera krążąca po sieci.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  7. #16
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    POUSUWAŁEM poprzednie wiadomości bo wątek zaczął zmieniac temat na "uzywać legalnego czy nielegalnego Artisteera)

    Nie.
    Stąd właśnie wiem jakie są kłopoty ze scrackowanymi. Miałem taką wersję, zrobiłem w niej 2 strony. Wkurzyłem się bo myslałem, że ten Artisteer jest do bani (tylko kilka pozycji, błędy itd). Napisałem do nich kilka pytań; uprzejmie mi odpowiedzieli, że ze scrackowanymi tak jest i zapraszają do zakupu z gwarancją zwrotu kasy jeśli nie spełni moich oczekiwań.
    Kupiłem i wszystkie problemy poruszane tu na forum przez użytkowników Artisteera mi od razu zniknęły.
    Ostanio edytowane przez souacz : 17-01-2010 16:03 Powód: wyjaśnienie przyczyn usuniecia poprzednich wiadomości
    c'est la żizń...

  8. #17
    Debiutant
    Dołączył
    21-02-2010
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Kolega wyżej pisał ze nie działa Jcomments na templatkach Artisteera bzdura! http://ciemnastronastalowej.cba.pl/ sprawdz u mnie strona dopiero powstaje ale mam juz Jcomments avatary itp działaja bez problemu. Szablon na próbe z wersji standard i musze powiedziec ze ma duzo wiecej umiejscowien modułów od wielu innych templatek których porobowalem.

  9. #18
    Tom:-)
    Gość

    Domyślny

    Ja zakupiłem ver Standart i jestem zadowolony. Nawet ja na tym nie zarabiasz a chcesz dokonywać częstych zmiana w wyglądzie strony to się opłaca. Jak na razie nie widzę błędów w szablonach. W wersji legalnej na pewno jest dużo więcej tekstur i gradientów co wynika z aktualizowania softu

  10. #19
    Bywalec
    Dołączył
    13-02-2007
    Skąd
    Ełk
    Wpisy
    121
    Punkty
    16

    Domyślny

    Mam właśnie malutki problem z avatarami jcomments w szablonie z Artisteera (oczywiście legall) jesli kolega podpowie jak to zrobił to może ja kiedyś w innym temacie pomogę, albo czegoś nie zainstalowałem albo czegoś nie włączyłem bo mnie się wydaje, że jest wszystko, ale mogę się mylić.
    Robert

  11. #20
    Bywalec
    Dołączył
    13-02-2007
    Skąd
    Ełk
    Wpisy
    121
    Punkty
    16

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nikszal Zobacz wiadomość
    Właśnie widzę. W większości szablonów, w pliku template.css brakuje drobnostk za 150$i:
    Kod:
    /* Generated with Artisteer version 2.2.0.16836, file checksum is (kod licencji). */
    to nie jest kod licencji w każdym generowanym szablonie jest inny kod.
    Robert

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •