Komentowanie zdjęć
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Komentowanie zdjęć

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-05-2006
    Skąd
    Ścinawa
    Wpisy
    40
    Punkty
    10

    Komentowanie zdjęć

    Witam
    Mam takie pytanie jak zrobić by można było komentować zdjęcia włączyłem opcje komentarzy i żeby komentarze były widocze ale i tak nie pojawiło się żaden link do komentowania zdjęć. :mad:

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    a gdzie miał się pojawić ten link?. Normalnie komentarze są widoczne pod fotkami, może Ci chodzi o moduł który wyświetla np. ostatnie komentarze w galerii?
    pozdr.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-05-2006
    Skąd
    Ścinawa
    Wpisy
    40
    Punkty
    10

    Domyślny

    No właśnie nie ma tego linku dzięki któremu można by było napisać komentasz do zdjęcia nie chodzi mi o moduł wyświetlnaia zdjęć nie ma też możliwości oceniania chociaż włączyłem używam
    zOOm Media Gallery 2.5.1 RC1_PL
    Ostanio edytowane przez rejkan83 : 04-08-2006 09:08

  5. #4
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    wejdź w ustawienia galerii, zakładka wygląd, są dwa okienka : "komentarze" z wyborem widoczne i ukryte oraz "widoczne komentarze" też z takim wyborem i tu sobie posprawdzaj i dowiesz się dlaczego są takie dwa okienka . Może o to chodzi. By się komentarze wyświetlały muszą być aktywne też "pokaż właściwości".
    pozdr.
    Ostanio edytowane przez sogo : 04-08-2006 09:32

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-05-2006
    Skąd
    Ścinawa
    Wpisy
    40
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pod tym adresem http://scinawa.eu/images/z.jpg znajdziecie ustawienia jak mam ustawione opcje w zoom gallery a komentować zdjęć nadal nie można

  7. #6
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    niby jest ok. Spróbuj z nowszą galerią http://www.joomlapl.com/component/op...leinfo/id,126/
    pozdr.

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-05-2006
    Skąd
    Ścinawa
    Wpisy
    40
    Punkty
    10

    Domyślny

    No ja mam takie pytanie czy można zaktualizować jakoś zooma bez jego usuwania bo mam pare galeri a nie chce ich usuwać a gdy daje aktualizuj to wyskakuje mi taki błąd
    Kod:
    Installation file not found: 
    /home/roni/public_html/scinawa/media/install_44d344e01a65e/com_zoom_251rc2_wk30_PL/
    Updater -  error/home/roni/public_html/scinawa/media/install_44d344e01a65e/

  9. #8
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    zrób kopię tabel gelerii w bazie, katalogów ze zdjęciami, tak na wszelki wypadek. Ja zmieniałem galerię tak: odinstalowałem starą i zainstalowałem nową. Katalogi fotek i wpisy w bazie zachowały się. Tak więc mimo odinstalowania starej galerii ponowna instalacja jest upgradem do nowej wersji. Lecz na wszelki wypadek zabezpiecz się tak jak pisałem.
    pozdr.

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-05-2006
    Skąd
    Ścinawa
    Wpisy
    40
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wielkie dzięki za pomoc mam już ostatnie dwa pytania czy jak mam galerie Aktualności i są w niej inne galelerie to ona nie ma zdjęcia i drugie pytanie zaktualizowałem zoom gallery ale teraz nie moge pisać polskich znaków

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •