Dodawanie artykułów
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Dodawanie artykułów

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-10-2010
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny Dodawanie artykułów

    Witam
    tak jak w tytule
    Dodawanie artykułów ze strony przez Autorów
    W jaki sposób ustawić aby nie pokazywał dolnych ramek z Publikacją i Metadane (i aby domyślnie wskazywał dną sekcje i kategorie)

    Oczywiście Joomla 1,5.20

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-10-2010
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czyżby nie było by odpowiedzi na moje pytanie?

  4. #3

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-01-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jolaass Zobacz wiadomość
    Witam,
    może ten wątek będzie wskazówką.
    Kliknąłem ale tam nie rozwiązania mojego problemu więc się podpinam pod ten wątek. Moi userzy zgłaszają mi brak możliwości wysyłania artykułów a uprawnieni "korektorzy" nie mogą dokonywać korekt. Redaktorzy przysyłają mi art. na skrzynkę (panel adm. joomla jest OK) a taka "jazda" na około jest trochę pracochłonna a przed świętami wręcz upierdliwa. Sprawdziłem logując się jak oni, czyli z poziomu www i chciałem coś napisać by sprawdzić o co chodzi userom. Wyskoczyło mi to:
    Oj! Ten link wygląda na uszkodzony.
    Sugestie:
    * Przejdź do btx.*pl
    * Przejdź do 27wdpak.*btx.*pl
    * Wyszukaj wylij artykul w 27wdpak.btx.pl
    *
    Szukaj w Google:

    a oni mają to samo. Serwis stoi na Joomla 1.5.15. Wyłączałem, podmieniłem edytory ale to nie to. Zadzwoniłem do Home żeby (sam też sprawdzałem) sprawdzili bazę danych, jest ok. Kontrolnie wykonałem export/import bazy do dziewiczo postawionej Joomli 1.5.22. Występuje ten sam błąd. Co się mogło popsuć skoro tyle lat działało? Userzy na forum mówią, że błąd pojawił sie 15/15 grudnia.

  6. #5
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Trzeba im utworzyć odpowiednie łącze w menu, polecam poczytać zawartość wiki.joomla.pl, tam znajdziesz wszystko ; )
    Webdeveloper do usług ;)

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-01-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez moje Zobacz wiadomość
    Trzeba im utworzyć odpowiednie łącze w menu, polecam poczytać zawartość wiki.joomla.pl, tam znajdziesz wszystko ; )
    Jak to utworzyć? Przecież to jest. Do tej pory nie było problemów. Logowali się z menu serwisu, pisali artykuły, wysyłali je i mogli edytować/korektować artykuły znajdujące się w serwisie. Wiki przeglądałem i nie znalazłem dlatego zdecydowałem się zapytać na forum.

  8. #7
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Link do strony? Od kiedy "coś" jest nie tak? Czy przed "wypadkiem" coś było zmieniane, tworzone, dodawane itd.?
    Webdeveloper do usług ;)

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-01-2008
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    http://27wdpak.btx.pl/ lub http://27wdpak.pl/ ale to ten sam katalog a według autorów dzieje się tak od 15-16. Ja tam nie zmieniam nic bo nie ma takiej potrzeby. Jommla śmigala sobie w jak najlepsze, ludzie pisali artykuły a do panelu mam dostęp tylko ja. Chyba mies-dwa temu, ze względu na "najazd" spamerów ustawiłem defaultowo uprawnienia ogólne na "rejestrowalny" a autorom i wydawcom uprawnienia ustawiam ręcznie i wszystko było OK. Ale dzięki za to pytanie bo mogłem ( mam ok. 40 baz danych pod www) coś zmienić przez pomyłkę. W tej samej domenie mam jeszcze http://pokolenia.27wdpak.pl/ i tu na pewno zmieniałem poprzez ustawienie w "Optymalizacji dla wyszukiwarek" ustawiając wszystko na TAK i widzę, że domena główna ma takie same ustawienia a to stary serwis i nie pamiętam czy pierwotnie tak było. To chyba powinno mieć znaczenie ale zanim zacznę kombinować z "optymalizacja" wolę podpytać na forum co niniejszym czynie. Serwis śledzi pewną aferę i wygląda to teraz tak, że niby ja zablokowałem dostęp do samodzielnego pisania art. Nie sądzę żeby ktoś zrobił małe "kuku", bo nikt nie ma dostępu do panelu a spamerzy przed ich usunięciem mogą co najwyżej dodać komentarz.

    ---------- Post dodany o 09:56 ---------- Poprzedni post był o 09:19 ----------

    Moje, dzięki za pytanie które otworzyło mi oczy. Problem to grzebanie w "Optymalizacji dla wyszukiwarek". Oczywiście nie tu gdzie trzeba robilem zmiany. Już powinno być ok. Poczekam na testy redaktorów bo moje wyszły dobrze ,czyli można edytować i wysyłać art z poziomu www.
    Ostanio edytowane przez jedrus : 20-12-2010 09:27

Podobne tematy

  1. dodawanie artykułów
    przez proveve na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 12-11-2010, 22:56
  2. dodawanie artykułów
    przez Andrzey na forum Różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 10-04-2010, 22:29
  3. Dodawanie artykułów
    przez artur1607 na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 12-11-2009, 18:31
  4. Dodawanie artykułów
    przez tomi_po na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 29-09-2006, 15:47
  5. Edytowanie i dodawanie artykułów
    przez domin12 na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 15-06-2006, 20:06

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •