Oceń stronę - OPINIE O PRACODAWCACH - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 20 z 20

Temat: Oceń stronę - OPINIE O PRACODAWCACH

  1. #11
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    w stopce widzę : Projekt i realizacja: “Fresh-Net” Projektowanie stron www. Trochę to dziwi bo przecież : http://www.rockettheme.com/ - szablon "Dominion" - jest zdumiewająco podobny .. mam nadzieję, że subskrypcja wykupiona.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-10-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeśli spojrzysz w źródło strony, to zauważysz, że na pewno nie jest to szablon z rockettheme. Jest to szablon wykonany od podstaw przez nas. A jeśli jest nieco podobny, to możliwe, że z niego została zaczerpnięta inspiracja.

  4. #13
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Dr_S Zobacz wiadomość
    Jeśli spojrzysz w źródło strony, to zauważysz, że na pewno nie jest to szablon z rockettheme. Jest to szablon wykonany od podstaw przez nas. A jeśli jest nieco podobny, to możliwe, że z niego została zaczerpnięta inspiracja.

    Nie jestem tutaj od oceniania. Mam jednak spore wątpliwości co do "czerpania" inspiracji przez Rockettheme .. A jak znam życie, za chwilę będzie tu lawina postów, że jednak to Rockettheme

  5. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-10-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pewnie masz rację. Na szczęście jeśli sprawdzi to ktoś z rockettheme, to zauważy, że nie ma tam kawałka ich kodu. Całość oparta jest na zupełnie darmowych komponentach i modułach. Poza tym jest subskrypcja developerska z RT z ważnością jeszcze na pół roku, więc i tak nie mieli by nie przeciwko ;)

  6. #15
    Wyga
    Dołączył
    02-06-2009
    Skąd
    straszna wiocha
    Wpisy
    3 029
    Punkty
    283

    Domyślny

    brakuje mi pewnego rodzaju uproszczenia w dotarciu do zakładu - woj. -powiat -itd

    jak patrzę na tło - w powiązaniu z tytułem strony - to mi się wyobraża, że to serwis dla drwali, z moich rodzinnych stron, którzy chuchają w dłonie, bo zima straszna przyszła już w październiku; albo dla baców, co nie mogą już wypasać, bo im parki narodowe na hale się wdarły i - zimą - klepią w klawiaturki żale do rodzin z Chicago;

    za dużo kolorów

    za mało powietrza

    bałagan, który można uporządkować

    "logo" nijakie, beż żadnych akcentów (przydałby się na "tutaj"), nie wywołuje żadnych skojarzeń;
    czcionką z "logo" posługują się panienki z gimnazjum/liceum/I-go roku studiów jak chcą być nowatorskie tworząc kolejne arcydzieło w Wordzie

  7. #16
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Z tą bramą to przesada, widać twórcy/właścicieli zależy na rozgłosie za wszelką cenę, niezależnie, co by było pisane/mówione o tym serwisie.

    Ja mam inne pytanie, jak z zapleczem prawnym?
    Ja tylko czekam, aż znajdzie się pierwszy pracodawca, o którym jest tam napisane cokolwiek, który wytoczy właścicielowi serwus proces ale i tak życzę powodzenia.
    Webdeveloper do usług ;)

  8. #17
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-10-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez moje Zobacz wiadomość
    Z tą bramą to przesada, widać twórcy/właścicieli zależy na rozgłosie za wszelką cenę, niezależnie, co by było pisane/mówione o tym serwisie.
    Brama usunięta - nie zależy nam na rozgłosie za wszelką cenę

    Cytat Wysłane przez moje Zobacz wiadomość
    Ja mam inne pytanie, jak z zapleczem prawnym?
    A dziękuję, bardzo dobrze Wiemy co robimy i jakie to może mieć konsekwencje.

  9. #18
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-10-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wielu użytkowników narzekało na ciemne kolory naszego portalu, więc strona nieco "pojaśniała"

    Obejrzyjcie: http://www.tutajpracuje.pl/

  10. #19
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    spoko pomysł. zastanawiam się czy któreś z przedsiębiorstw przekroczy magiczną barierę dwóch gwiazdek ;) swoją drogą, ciekawe miejsce dla pracodawcy. zakładając, że projekt osiągnie swój cel.

  11. #20
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-10-2008
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cóż, dzięki Waszym sugestiom, jak również użytkowników portalu zmieniliśmy nieco nasz wygląd ;) Mam nadzieję, że jest teraz bardziej przejrzyście i chyba nieco nowocześniej...
    Pozdrawiam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. oceńcie stronę
    przez omen1989 na forum Różne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post/autor: 14-12-2009, 12:19
  2. Oceńcie: www.janek.yoyo.pl
    przez JanekPawelski na forum Off topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 24-08-2009, 22:27
  3. Oceń stronę - http://www.ebooks.net.pl/
    przez haponiuk na forum Różne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 17-12-2007, 07:23
  4. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 14-10-2007, 13:09
  5. zerknij i oceń
    przez alegorn na forum Różne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 22-08-2007, 20:38

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •