Strona główna nie wyświetla zawartości
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Strona główna nie wyświetla zawartości

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    11-03-2011
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Strona główna nie wyświetla zawartości

    Witam przede wszystkim - wszystkich - jestem tu nowy.
    Przeglądnąłem cały dział Joomla 1.6 i nie znalazłem takiego problemu. Otóż zainstalowałem dwa dni temu cały system (bez problemów), zainstalowałem temlplate, który zdawał się być ok. Ustawiłem w głównym menu dwie pozycje "główna" i " kontakt" i wszystko śmigało aż miło. Zainstalowałem moduł do newsów DisplayNews i okazało się że spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wstawiłem kilka testowych niusów itd...
    w pewnym momencie przestała działać zawartość głównej strony. Tzn :
    - nie publikuje podlinkowanych newsów z modułu DisplayNews (jak ustawie ten moduł na innej stronie nie będącej główną - działa bez zarzutu)
    - po wyłączeniu wszystkich modułów i ustawieniu w menu menager aby główny link i default page (home) był pojedynczym artykułem nie wyświetla go.
    - po ustawieniu aby pierwsza strona wyświetlała listę wszystkich kategorii też jest pusto.
    -Niezależnie jak ustawię pierwszą stronę nigdy nie wyświetla zawartości. Dodam, iż wszelkie moduły działają normalnie - chyba że mają coś wygenerować poza modułem na stronie. (na innej stronie ustawianie np publikacji artykułu, listy kategorii itp działa ok).
    cała stronka to http://www.rock.radiopanteon.pl/
    Z góry dzięki za wskazówki.

    Nie wiem czy to przypadkiem nie problem z templatem, jak zmieniam na te, które "były w pakiecie Joomla" wszystko wstaje. Template jest podpisany że do wersji 1.6 ale chyba sobie z nim dam spokój.
    Ostanio edytowane przez RadioPanteon : 11-03-2011 14:34

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    Sprawdzałeś działanie z innym szablonem? Artykułów z Worda nie wklejałeś przypadkiem?
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    11-03-2011
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przemieliłem od rana 10 templatów pod tym kontem, poczytałem na stronach twórców, poładowałem dodatki, plug-in'y. Otóż z przykrością stwierdzam że niektóre Templaty zawierają niewybaczane błędy których taki laik jak ja nie jest w stanie poprawić sam. Nawet dwa główne moduły (main left i main right) w template DarkLab nie dają się włączyć wcale - na forum template'u ktoś o tym napisał - twórca odpisał że ma rację i że niby poprawione. Zainstalowałem nową wersję i dalej...kupa. Gdzieś pochrzanili nazwy modułów. itd...itd... Przesiadłem się na inny na którym działa mi wszystko
    p.s. wszystkie artykuły nie pisane na zapleczu przeklejam przez notatnik. Mam za soba trochę artykułów na innej stronie (zapewne więcej niż 100) [www.radiopanteon.pl]

    Uważajcie na błędy w templatesach

Podobne tematy

  1. Strona główna w przeglądarce IE nie wyświetla wszystkich elementów
    przez martekfili na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 09-02-2010, 12:34
  2. Mam problem strona główna nie wyświetla wszystkich elementów w IE
    przez martekfili na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 08-02-2010, 10:40
  3. Nie wyświetla sie strona
    przez mrowca na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 22-03-2009, 23:18
  4. Strona główna - artykuł wyświetla się w całości...
    przez kzachert na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 16-03-2009, 12:42

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •