ns1.meganet.pl
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: ns1.meganet.pl

  1. #1
    Nowicjusz Platun awatar
    Dołączył
    08-03-2011
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny ns1.meganet.pl

    Witam.

    Posiadam server na ns1.meganet.pl wrzuciłem joomle do głównego folderu na serverze, wchodze na strone i mam error
    The requested URL / was not found on this server.
    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


    poczytalem ze to moze byc brak praw to zmienilem dostep plikow na 777 i dalej lipa



    na starej stronie byl folder public_html tam tez wrzucilem joomle i dalej to samo nie mam pojecia jak zmusic go to instalacji :/

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    a czy jak wrzucisz plik index.html z jakąkolwiek treścią to też jest taki komunikat? bo z Twojego opisu wynika że domena może być źle skonfigurowana.

  4. #3
    Nowicjusz Platun awatar
    Dołączył
    08-03-2011
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zaraz sprawdzę. Właśnie też tak mi się wydaje, że może być źle skonfigurowana tyle, że nie mam pojęcia gdzie ją skonfigurować w cpanelu nic nie znalazłem.
    Tak wrzuciłem plik index.html z jakąkolwiek treścią i dalej to samo. Dodam, że stara strona w samym HTML działała.

  5. #4
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    coś nie możliwe. bo Twój komunikat w wolnym tłumaczeniu to nic innego jak "nie znaleziono adresu". Skoro stara strona działała, skasowałeś ją i wrzuciłes w to miejsce nową i nic nie widzi to jakiś dziwny ten Twój problem. A czy wcześniej na tym serwerze był katalog public_html ?? i jeśli był to co się z nim stało?

  6. #5
    Nowicjusz Platun awatar
    Dołączył
    08-03-2011
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    byl do niego wrzucilem joomla ale nie dzialalo to usunolem i do glownego wrzucilem joomle i tez lipa. teraz zrobilem folder public_html wrzucilem plik index.html z jakąkolwiek treścią i na glownej jest ta tresc

  7. #6
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    no więc masz odpowiedz. domena prowadzi do katalogu public_html na Twoim serwerze. Tam musisz wrzucić Joomla. Musi działać, nie ma innej opcji.

  8. #7
    Nowicjusz Platun awatar
    Dołączył
    08-03-2011
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    Właśnie wrzucam tam joomla może teraz pójdzie. Dam znać czy działa I dzięki za poświęcony czas

  9. #8
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    nie ma za co. zawsze jak ktoś Ci pomoże w rozwiązaniu problemu możesz mu podziękować klikając gwiazdkę w jego profilu

  10. #9
    Nowicjusz Platun awatar
    Dołączył
    08-03-2011
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jak narazie na głównej mam index of i listę plików ale jeszcze FTP wrzuca pliki.

    Haha działa ! teraz tylko kopie wrzucę

    tylko w pliku configuration.php będę musiał parametry pozmieniać do hosta i nazwę bazy danych czy coś jeszcze ?
    Ostanio edytowane przez Platun : 16-03-2011 11:05

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •