PonyGallery-kolejny dziwny problem
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: PonyGallery-kolejny dziwny problem

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    16-02-2006
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny PonyGallery-kolejny dziwny problem

    Szukałam ale nie znalazłam więc proszę o wyrozumiałość i ewentualne udzielenie pomocy.
    Klient ma Joomle 1.0.10 i chciał galerię. Zainstalowałam PonyGallery, dzialała bez problemu i wszyscy byli zadowoleni. Niestety kientowi skończyło się miejsce na serwerze akurat w trakcie tworzenia nowej galerii i od tego momentu zaczęły sie kłopoty.
    Serwer został posprzątany i miejsce jest, ale PonyGallery nie chce zadziałać, a konkretnie w administratorze można wejść tylko do panelu konfiguracji - wywołanie którejkolwiek innej opcji powoduje wyświetlenie komunikatu:
    Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/letsgo/ftp/joomla0/administrator/components/com_ponygallery/admin.ponygallery.php on line 1159

    Sprawdziłam oczywiście co jest w tej linii i znalazłam:
    $path = $name . ' » ' . $path;

    ale nie mam pojęcia dlaczego się tego czepia?




  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    19-08-2006
    Skąd
    Dębica
    Wpisy
    243
    Punkty
    13

    Domyślny

    Nie wiem, czy jest jakiś inny sposób, ale zawsze możesz odinstalować PonyGallery, a przez phpMyAdmin usunąć istniejące w bazie tabele galerii: jos_ponygallery, jos_ponygallery_catg i jos_ponygallery_comments. Musiało coś się w bazie posypać podczas uploadowania obrazków. Chyba, że znajdziesz inny sposób...
    szuman.eu

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •