mod_login
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: mod_login

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    23-04-2011
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny mod_login

    Witam mam taki problem, że po zainstalowaniu joomli 1.5.23 za pomocą auto instalatora z panelu directadmin (linuxpl.com)wszystko pięknie działa prawa mam ustawione na 755(a próbowałem dla modułów ustawić na chwile nawet na 777) i przy próbie zarejestrowania się jak również przypomnienia nazwy czy hasła wyskakiwał błąd 404 - Nie znaleziono komponentu. Spróbowałem zainstalować drugą joomle 1.5.23 pod inna domeną w osobnym folderze (ponieważ oprócz zakupionej w innej firmie dostałem drugą za free) i podmienić cały katalog mod_login z nowej joomli na swoja stronę macierzystą srodmiescie.org . Zanim to zrobiłem nie mogłem zakładać kont bezpośrednio ze strony, ale nie było problemu z robieniem tego z panelu administratora i mogłem się normalnie logować. Po podmienieniu plików mam teraz 2 problemy , ponieważ nie mogę się już nawet zalogować nadając różnym userom różne grupy. Proszę o radę ponieważ mozolne szukanie tego przez kilka godzin na forach polskich i anglojęzycznych nie powiodły się :/

    ps. Błąd , który teraz wyskakuje podczas próby zalogowania się to :
    The requested URL /index.php was not found on this server.
    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    Apache/2.2.17 (Unix) mod_ssl/2.2.17 OpenSSL/0.9.8o DAV/2 mod_python/3.3.1 Python/2.6.6 mod_fastcgi/2.4.6 mod_wsgi/3.1 Phusion_Passenger/3.0.5 mod_fcgid/2.3.7-dev Server at srodmiescie.org Port 443
    Ostanio edytowane przez Carver : 23-04-2011 16:15

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Zajrzyj do regulaminu, aby się dowiedzieć, jakie dane trzeba by podać przy tego typu problemie, by liczyć na jakąś pomoc.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    23-04-2011
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przepraszam nic mnie nie usprawiedliwia ze regulamin tylko po łepkach przeczytałem i wszystkich informacji nie podałem :/ Próbowałem uruchomić ten scrypt jtspost_pl.php(pomocnik pisania postów ale bezskutecznie... wyskakiwała mi biała strona a więc oto informacje , które powinienem zamieścić już wcześniej:
    Opis problemu:
    Nie można się zalogować
    Wiadomość z Log/Error:
    Not Found

    The requested URL /index.php was not found on this server.
    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    Apache/2.2.17 (Unix) mod_ssl/2.2.17 OpenSSL/0.9.8o DAV/2 mod_python/3.3.1 Python/2.6.6 mod_fastcgi/2.4.6 mod_wsgi/3.1 Phusion_Passenger/3.0.5 mod_fcgid/2.3.7-dev Server at srodmiescie.org Port 443

    Podjęte działania w celu eliminacji problemu:
    Próbowałem ponownie podmienić folder mod_login z nowej instalki do strony macierzystej (srodmiescie.org) oraz zmieniać prawa tego folderu na 755 766 i nawet 777 bez skutecznie.
    Wiadomość diagnostyczna
    Przekopiowałem dane z "inforamcje o systemie" mam nadzieje ze to wszystko co potrzebne. Dodam jeszcze, że Stan wszystkich katalogów wymienionych w "pomoc/informacje o systemie" jest zapisywalny

    Informacje o systemie
    Ustawienie
    Wartość
    System operacyjny:
    Linux s76.linuxpl.com 2.6.32.38-grsec #1 SMP Tue Apr 19 12:11:43 CEST 2011 x86_64
    Wersja bazy danych:
    5.1.56
    Porządek znaków w MySQL:
    utf8_general_ci
    Wersja PHP:
    5.2.17
    Serwer WWW:
    Apache/2.2.17 (Unix) mod_ssl/2.2.17 OpenSSL/0.9.8o DAV/2 mod_python/3.3.1 Python/2.6.6 mod_fastcgi/2.4.6 mod_wsgi/3.1 Phusion_Passenger/3.0.5 mod_fcgid/2.3.7-dev
    PHP działa na:
    cgi-fcgi
    Wersja Joomla!:
    Joomla! 1.5.23 Stable [ senu takaa ama baji ] 04-March-2011 18:00 GMT
    Klient użytkownika:
    Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3
    Informacje o PHP
    PHP Version 5.2.17


    System
    Linux s76.linuxpl.com 2.6.32.38-grsec #1 SMP Tue Apr 19 12:11:43 CEST 2011 x86_64
    Build Date
    Mar 30 2011 10:23:46
    Configure Command
    './configure' '--enable-force-cgi-redirect' '--enable-fastcgi' '--with-config-file-path=/usr/local/lib' '--with-curl=/usr/local/lib' '--with-gd' '--enable-gd-native-ttf' '--with-ttf' '--with-gettext' '--with-jpeg-dir=/usr/local/lib' '--with-freetype-dir=/usr/local/lib' '--with-kerberos' '--with-openssl' '--with-mcrypt' '--with-mhash' '--with-mysql=/usr/local/mysql/' '--with-mysqli=/usr/local/mysql/bin/mysql_config' '--with-pear=/usr/local/lib/php' '--with-png-dir=/usr/local/lib' '--with-zlib' '--with-zlib-dir=/usr/local/lib' '--enable-zip' '--with-iconv=/usr/local' '--enable-bcmath' '--enable-calendar' '--enable-ftp' '--enable-magic-quotes' '--enable-sockets' '--enable-mbstring' '--enable-wddx' '--enable-exif' '--enable-ctype' '--with-gdbm' '--with-pcre-regex' '--with-expat-dir=/usr' '--with-readline' '--with-freetype' '--with-filepro' '--enable-sockets' '--enable-session' '--with-freetype-dir' '--with-dom' '--with-dom-xslt=/usr/lib' '--enable-pdo' '--with-pdo-pgsql=/usr/loca/pgsql' '--with-pdo-mysql=/usr/local/mysql' '--enable-inline-optimization' '--disable-debug' '--enable-discard-path' '--enable-soap' '--with-iconv=/usr/local' '--with-imap=/usr/lib/' '--with-xsl' '--with-openssl' '--enable-sysvsem' '--with-pgsql=/usr/local/pgsql' '--enable-dbase' '--with-t1lib' '--with-bz2' '--with-tidy' '--with-imap-ssl' '--with-pspell' '--disable-ipv6' '--with-xmlrpc' '--with-mssql' '--enable-pcntl'
    Server API
    CGI/FastCGI
    Virtual Directory Support
    disabled
    Configuration File (php.ini) Path
    /usr/local/lib
    Loaded Configuration File
    /usr/local/directadmin/data/users/carver/php/srodmiescie.org/php.ini
    Scan this dir for additional .ini files
    (none)
    additional .ini files parsed
    (none)
    PHP API
    20041225
    PHP Extension
    20060613
    Zend Extension
    220060519
    Debug Build
    no
    Thread Safety
    disabled
    Zend Memory Manager
    enabled
    IPv6 Support
    disabled
    Registered PHP Streams
    https, ftps, compress.zlib, compress.bzip2, php, file, data, http, ftp, zip
    Registered Stream Socket Transports
    tcp, udp, unix, udg, ssl, sslv3, sslv2, tls
    Registered Stream Filters
    zlib.*, bzip2.*, convert.iconv.*, string.rot13, string.toupper, string.tolower, string.strip_tags, convert.*, consumed





    Istotne ustawienia PHP
    Tryb bezpieczny:
    Wyłączone
    Ścieżka open_basedir:
    /home/carver/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/
    Wyświetlaj informacje o błędach:
    Włączone
    Krótkie znaczniki:
    Włączone
    Wczytywanie plików:
    Włączone
    Magiczne cytaty:
    Włączone
    Rejestracja zmiennych globalnych:
    Włączone
    Buforowanie wyjściowe:
    Wyłączone
    Ścieżka zapisu sesji:
    /tmp
    Autostart sesji:
    0
    Obsługa XML:
    Tak
    Obsługa Zlib:
    Tak
    Funkcje nieaktywne:
    apache_get_modules,apache_get_version,apache_geten v,apache_note,apache_setenv,ini_alter,ini_restore, openlog, posix_ctermid, posix_getcwd, posix_getegid, posix_geteuid, posix_getgid, posix_getgrgid, posix_getgrnam, posix_getgroups, posix_getlogin, posix_getpgid, posix_getpgrp, posix_getpid, posix, _getppid, posix_getpwnam, posix_getpwuid, posix_getrlimit, posix_getsid, posix_getuid, posix_kill, posix_mkfifo, posix_setegid, posix_seteuid, posix_setgid, posix_setpgid, posix_setsid, posix_setuid, posix_times, posix_ttyname, posix_uname
    Obsługa Mbstring:
    Tak
    Zmiana kodowania znaków (ICONV) - możliwa:
    Tak
    Edytor WYSIWYG:
    Editor - No Editor

    Przepraszam za obszerność posta , ale stosowałem się tutaj do rad Gł. Moderatora "Crazyluki" z tematu
    "Pomocnik pisania posta"
    Ostanio edytowane przez Carver : 23-04-2011 23:06

Podobne tematy

  1. problem z mod_login
    przez barmans na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 22-02-2011, 15:55
  2. problem z mod_login
    przez anai na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 17-03-2010, 16:32
  3. mod_login
    przez Daidoss na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 30-04-2009, 11:10
  4. mod_login
    przez adik2000 na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 12-07-2008, 14:47

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •