Witam
Jestem nowicjuszem w tej dziedzinie.
Mam serwer na home.pl (za późno na narzekanie - kupiłem i mam). Miałem wersję 1.6.4, chciałem zaktualizować do 1.7. Nie skorzystałem z przejścia na 1.6.5 i dopiero na 1.7, tylko z pozycji joomli od razu poszedłem na 1.7 ) Ale to już na forum było (20-nieznany błąd).
Ponieważ dopiero uczę się czegokolwiek w tej dziedzinie nie miałem jeszcze nic konkretnego na serwerze i bez wahania wywaliłem cały program wraz z bazą, wgrałem joomla 1.7, poprawiłem .php, wyświetliła się wreszcie strona z instalacją.
I tu jest problem: po wyborze języka nie przechodzi do następnej strony Próbowałem u kolegi w innej firmie i to samo. Myślałem, że może instalka uszkodzona - usunąłem całość, ściągnąłem joomlę jeszcze raz, wgrałem i niestety to samo - wisi zaraz po wyborze języka.
Ma ktoś jakiś pomyślunek??

---------- Post dodany 11-08-2011 o 06:44 ---------- Poprzedni post był 10-08-2011 o 12:10 ----------

Uzyskałem odpowiedź od home.pl: "Prosze o zweryfikowanie czy w Panelu Administracyjnym posiada Pan wylaczone statystyki stat.pl. " i faktycznie w statystykach trzeba odznaczyć:"dodaj automatycznie skrypt zliczający do serwisu" i instalacja poszła.