Cześć mam problem z instalacją i odinstalowaniem swMenu, jako że bardzo podoba mi się to menu to zależy mi na tym żeby jednak działało.
Więc, miałem zainstalowaną wersję 5.X (chyba jeden, jestem pewny) ale że miałem problem z odtwarzaniem tego menu na ie 9.0 zapragnąłem aktualizacji...
na 6.7.
Odinstalowałem wersję 5, spróbowałem zainstalować wersję 6.7 - nie udało się, chciałem wrócić do 5.1 krzyczał że katalogi już są utworzone w components.. jak już je usunąłem wykrzyczał że w bazie danych są wpisy, - ok usunąłem z bazy wpis jos_swmenufree_config, wersja 5.1 teoretycznie istaluje się bez problemu. Ale, gdy wchodzę w komponenty i wybieram swMenu dostaje komunikaty podobne do tego:
Fatal error: Cannot redeclare deldir() in /str/administrator/components/com_swmenufree/admin.swmenufree.php on line 1571
Lub
Fatal error: Cannot redeclare preview() (previously declared in /str/administrator/components/com_swmenufree/admin.swmenufree.php:84) in /str/administrator/components/com_swmenufree/admin.swmenufree.php on line 88
Lub
Fatal error: Cannot redeclare deldir() (previously declared in :8) in /str/administrator/components/com_swmenufree/admin.swmenufree.php on line 1587

Zaznaczę iż na pewno wykasowałem wyżej wymienione katalogi...
Proszę o pomoc bo brakuje mi pomysłów na to ustrostwo