instalacja Joomla 2.5 - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 18 z 18

Temat: instalacja Joomla 2.5

  1. #11
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Link do tłumaczeń są na www.joomla.pl w powiadomieniach o wydaniu Joomla 2.5 i Joomla 17.4. Tłumaczenie jest ukończone. To, że znaleźć w nim można usterki, jest zrozumiałe. Link z wypowiedzi @win74 został usunięty nie dlatego, by utajnić miejsce pobierania tłumaczeń, ale by spowodować zapoznanie się użytkowników z komunikatami na temat nowych wydań Joomla.
    Sposób naprawienia zauważonych do wczoraj usterek został już podany na forum. Poprawiona paczka językowa zostanie opublikowana nie wcześniej niż w poniedziałek.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec
    Dołączył
    15-05-2006
    Wpisy
    409
    Punkty
    23

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez rme Zobacz wiadomość
    zainstalowałem na home.pl
    instalacja bez problemu
    ale nie mogę się dostać do zaplecza
    pojawia się taki komunikat

    #404 Component not found
    Którą wersję Joomla aktualizowałeś? W jaki sposób robiłeś aktualizację? Jakie dodatki miałeś na Joomla?

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    31-01-2012
    Wpisy
    19
    Punkty
    11

    Domyślny

    Zainstalowałem na xammp joomla 2.5, przekopiowałem ręcznie artykuły ze starej instalacji. wszystko działało dobrze ale kiedy przeniosłem pliki i baze na serwer zewnetrzny tez działało ale po przeniesieniu joomla nie nadaje ID nowym artykułom podobnie nowym użytkownikom, wszystko zostaje z ID 0 po zapisaniu i znika tresc zostaja puste pola, po zapisaniu od nowa wywala komunikat ze to ID juz jest

  5. #14
    Nowicjusz JBP awatar
    Dołączył
    17-12-2011
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki / Gdynia
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wrzuciłem sobie na vipower.pl joomle 2,5 i niestety instalator nie chce ruszyć po wyborze języka (żaden UK, US, PL ). Pliki wgrywałem dwukrotnie, system ściągnąłem z joomla.pl co może być tego przyczyną?
    Głupiec, który był między ludźmi, jest lepszy od mędrca, który siedział w domu

  6. #15
    Debiutant
    Dołączył
    05-02-2012
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam! Mam następujący problem - mam stronę w Joomla na serwerze nazwa.pl. Strona działa i nie ma z nią problemu (v.1.5). Czy można zainstalować jeszcze jedną joomla na tym serwerze (np. v. 2.5) do testowania bez kupowania nowej domeny?. Próbowałem robić to w następujący sposób - założyłem nowy podkatalog w katalogu w którym jest strona, tam wgrałem Joomlę 2.5 /wczesniej utworzyłem nową bazę na serwerze/, uruchomiłem instalatora i wszytko ok do momentu gdy trzeba było podać nazwe bazy, użytkownika itp. Nie wiem czy podaję złe dane, czy po prostu nie da się tego zrobić. Pokazuje się komunikat "Nie udało się nawiązanie połączenia z bazą danych. Instalator zwrócił następującą wartość: 2". Proszę o podpowiedź.

  7. #16
    Wiarus
    Dołączył
    17-07-2009
    Wpisy
    1 375
    Punkty
    210

    Domyślny

    Najwyraźniej podajesz niewłasciwe dane dostępowe do bazy danych. Zwróć uwagę na małe/wielkie litery oraz to, czy baza jest mysql, czy mysqli.

    Przy poprawnych danych nie będzie problemu ze zrobieniem tego co planujesz.

  8. #17
    Debiutant
    Dołączył
    05-02-2012
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam mam problem nie wiem czy robie cos zle czy poprostu ta opcja jest nie możliwa. A mianowicie za\łożyhłem darmowe konto na superhost.pl freepack założyłęm tam baze danych z uzytkownikiem przekopiowalem pliki instalacyjne joomli na serwer zaczynam instalacje i zatrzymalem sie na oknie konfiguracja bazy danych wpisalem poprawna nazwe bazy danych uzytkownika haslo i nie wiem czy w okienku nazwa serwera bazy dancyh mam dac localhost czy wpisac inna nazwe a jak tak to gdzie ja szukac i wyskakuje mi blad numer 2. pomoze mi ktos

  9. #18
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Panowie, czy widzicie, co robicie?
    Ile problemów można rozwiązać w jednym wątku? Przysłowiowy bajzel, tylko że nie na kółkach. Temat zamykam, proszę umieszczać swoje problemy w oodrębnych wątkach, a jeśli się do kogoś "podpinacie", to tylko wówcza, gdy jest to ten sam problem! (a nie temat).
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Joomla 1.6.0 instalacja
    przez andrzej61 na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 12-01-2011, 20:50
  2. instalacja joomla-PL 1.5.21
    przez credo na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 02-11-2010, 18:09
  3. Instalacja Joomla 1.5.14 na nazwa.pl (2x joomla na jednym serwerze)
    przez Jop na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 08-10-2009, 18:32
  4. Instalacja Joomla błąd
    przez Kistek na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 30-10-2007, 09:40
  5. Instalacja Joomla w home.pl - nietypowa instalacja by marog
    przez marog na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 01-08-2007, 00:48

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •