css i opera
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: css i opera

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-12-2005
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny css i opera

    Mam taki problem.
    Tworze swój własny szablon i plik css no i mam problem z przeglądarką Opera w IE wszystko dziła a w operze niektóre style css działają niektóre nie. czy ktoś z podobnym problemem spotkał sie i go jakoś rozwiązał?
    Pozdrawiam (a przy okazji dziekuje Zwiastunowi, który jak ktoś inny nie pomoże zawsze próbuje jakoś pomóc)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Problemy z Opera i generalnie przegladarkami zawsze sie trafiaja, stosownym byloby przetestowanie szablonu na roznych konfiguracjach, takze na roznych wersjach Opery. Troche za malo napisales, zeby mozna bylo Ci pomoc.. bo jak idziesz do lekarza i mowisz, ze Cie boli... bo mu mowisz gdzie, a tutaj nie mam nawet takich informacji. Napsz jak sie przejawia ow problem, na pewno Ci ktos pomoze, albo daj choc jakis zrzut ekranu. Pozdrawiam w Nowym Roku
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-12-2005
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    Poprostu ajk w css ustawiam parametry body, tr, td p to IE pokazuje te zmiany a Opera cały czas na jakis ustawianiach domyslnych wogóle nie odczytuje tych zmian
    Natomiast niektóre formatowania czyta dotyczace menu, linków nagłówków itp.

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-12-2005
    Wpisy
    57
    Punkty
    10

    Domyślny

    Już wszystko ok - musiałem popełnic jakiś błąd w kodzie - napisałem head od nowa i wszytsko gra i buczy.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •