Ciach - zbędny komentarz - Gall Anonim

Co do odpowiedzi na twoje pytanie - dam ją jak będę miał parę minut luzu - bo wpadłem tutaj na "sekundę" w kwestiach porządkowych.
Pzdr


- - - Updated - - -

Cytat Wysłane przez Gall Anonim Zobacz wiadomość
W przypadku VirtueMart 2.14 (akurat na tej wersji to widziałem) można to wykonać na zasadzie produktów potomnych od produktu podstawowego.
Ustawiasz produkt podstawowy
Ustawiasz w zakładce dostosowanie "wariant" (który należy najpierw zdefiniować w polach dodatkowych), przy konfiguracji - ustawiasz nadrzędny jako produkt (nadrzędny jako opcja pozostaje nie odhaczony). Przy takiej konfiguracji otrzymujesz:
Produkt: (tyle że tego nie możesz kupić)(jeżeli w konfiguracji ustawisz nadrzędny jako opcja - wówczas też jest możliwy do kupienia)
: wariant a (to można kupić)
: wariant b (to można kupić)
O ile dobrze cię zrozumiałem chodziło Ci o takie rozwiązanie. Co do twojej wersji VM nie pamiętam jak wyglądały te możliwości.
Pzdr
P.S. Produkty potomne nie są publikowane w przeglądzie kategorii na liście produktów wchodzących w jej skład pomimo faktu iż są do niej przypisane.
Dzięki! O to właśnie mi chodzi. W vm2.0.18 (na j!258) utworzyłem produkt podstawowy i potomne, tylko mam jeden podstawowy problem:
kiedy dodaję produkt do pobrania (przez menedżer mediów) on mi się zapisuje i mogę go znaleźć jako produkt do sprzedaży... tylko nie jest powiązany z produktem (media=0)
Gdzieś o czymś zapomniałem?