problem z jquerry
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: problem z jquerry

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    25-08-2012
    Skąd
    Gdańsk
    Wpisy
    191
    Punkty
    6

    Domyślny problem z jquerry

    Zauważyłem, że różne moduły rozszerzeń opierają się na różnych wersjach jquerry. Czy jest jakiś sposób, by zunifikować wersję skryptu? Czy to zmienia się gdzieś w samej joomli czy w jakimś pliku?

    No i pytanie jak sprawdzić na jakiej wersji pracują różne rozszerzenia, niektóre mają taką informację w konfiguracji, ale nie wszystkie. Jaką wersję wybrać - niższą czy wyższą?

    jest trochę pytań, ale przyznaję że jeśli chodzi o jquerry to nie mam pojęcia co to i po co . Jeśli ktoś wie gdzie znajdję dobry poradnik - poproszę o linka (wiem, że jest wujek Google, ale w sieci mozna znaleć sporo nie zawsze dobrych jakościowo i przystęnych informacji

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-08-2007
    Wpisy
    38
    Punkty
    32

    Domyślny

    nie podam rozwiązania na talerzu, bo nie mam aż takiej wiedzy. Wiem natomiast, że sa dodatki ułatwiające zarządzanie: http://extensions.joomla.org/extensi...-scripts/18327

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-03-2012
    Wpisy
    68
    Punkty
    20

    Domyślny

    żeby zaktualizować biblioteki jquery idziesz na stronę -http://jquery.com/download/ klikasz w Download the compressed, production jQuery 1.9.1 zapisujesz to co tam ci się
    wyświetliło np w edytorze i zapisujesz plik jako jquery-1.9.1.js potem wklejasz ten plik tam gdzie chcesz go zamienić,nie wyrzucaj starego pliku do puki
    nie zadziała nowy.Podam przykład np. w szablonie w skrypcie-<script type="text/javascript" src="templates/twój_szablon/js/jquery-1.8.2.js"> zamień tylko
    tę nazwę /jquery-1.8.2.js na /jquery-1.9.1.js i wrzuć plik do katalogu js w twoim szablonie.
    ot cała aktualizacja pozdrawiam.
    Berondo

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    25-08-2012
    Skąd
    Gdańsk
    Wpisy
    191
    Punkty
    6

    Domyślny

    pyby dzięki, pomogło

Podobne tematy

  1. jquerry i użytkowanie z joomla
    przez misiek1604 na forum Administracja - ogólnie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 06-11-2012, 11:21

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •