Joomla PE 1.0.12a
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 28

Temat: Joomla PE 1.0.12a

  1. #1
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny Joomla PE 1.0.12a

    W nowej wersji:
    Aktualizacja Joomli do wersji 1.0.12PL Beta2 (beta dotyczy tłumaczenia)
    Aktualizacje dodatków
    - Galeria EasyGallery do wersji 1.0RC1
    - Forum Joomlaboard do wersji 1.1.4
    - Pomost do forum SMF 1.1.1 do wersji 2.0.2
    - Pomost do forum phpbb2 by Przemo do wersjo 1.0 RC5
    - Remository do wersji 3.41
    - Galeria Zoom Media Gallery do wersji 3.5.1 RC4
    - Edytor JCE do wersji 1.0.5
    - Letterman do wersji 1.2.4 RC1
    - Edytor TMedit
    Poprawki w instalatorze
    Poprawki w skórce Power Edition

    Pełna lista dodatków i opis na stronie domowej projektu http://www.pe.joomlapl.com/
    Link do pobrania http://www.joomlapl.com/component/op...ileinfo/id,41/

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    07-12-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z SMF

    Wczoraj zadowolony sprawnym działaniem serwera ściągnąłem najnowszą wersję PE. Ale instalator niezależnie od wybranej konfiguracji mówi, że wybrano forum SMF. Sprawdziłem dzisiaj na trzeźwo ;) i instaluje się normalnie bez forum ;) i też instaluje się z SMF. Jak znajde jakieś błędy dam znać!!! Testuje tę z SMF.

    Pozdrawiam twórców!
    Ostanio edytowane przez Pawelek.Z : 14-02-2007 19:41 Powód: eliminacja wprowadzania w błąd innych użyszkodników

  4. #3
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Wiem, z informacja o SMF wymaga jeszcze drobnej poprawki, postaram się to zrobić dzisiaj Za wszelkie inforamcje o błędach będę bardzo wdzięczny gdyż tylko w ten sposób mogę je eliminować

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-11-2006
    Wpisy
    47
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam problem, bo chcąc dodać kategorię do galerii com_zoom w joomla power edition 1.0.12 - w tej najnowszej wersji, pokazje mi się coś takiego:

    "Twoje polecenie jest realizowane... Czekaj cierpliwie..."

    I niewiem co z tym zrobić - to w ogole nie znika :/ - proszę o pomoc.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    07-12-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny ZOOM i SMF

    U mnie w zoom media galery, przy tworzeniu galerii nie ma (!) przycisków Zachowaj,Anuluj,Wstecz... (chcecie screena?) Nie wiem, czy błąd w instalowaniu, aktualizacji z poprzedniej stronki, czy w tym wydaniu PE.

    Sprawdzałem plik polish.php - to przez niego nie mam przycisków Zachowaj,Anuluj,Wstecz - tam nie wszystko zostało przetłumaczone... ale nie chce mi się aż tak grzebać. Może problem w ustawieniach serwera jakiś jest??? HELP!!!

    Po zainstalowaniu oryginału ze strony producenta, mam ten sam problem co webdj.pl - " Your request is being processed... Please be patient." w wersji angielskiej. Sprawdziłem dysk - plik został przerzucony, ale chyba sobie nie radzi z THUMABNALINS (bo nie utworzył)

    SMF - konto admin jest, ale nie pasuje mu hasło (nie wiem czy przypadkiem znowu czegoś nie nakombinowałem) Wyszedłem z tego tak, że zmieniłem ręcznie tabelę smf_members w bazie danych wartość ID_GROUP swego loginu na '1' i loguje się bez problemu, już jako użytkownik - członek grupy Administratorzy.
    Ostanio edytowane przez Pawelek.Z : 16-02-2007 00:13 Powód: ZOOM gallery

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    36
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zainstalowałem PE licząc na poprawny Zoom Media Gallery, ale widzę, że tutaj też nie ma polskich znaków.
    U mnie nie ma problemów z tworzeniem galerii ładowaniem plików, ale te nieszczęśliwe opisy - dramat. W innym wątku widziałem, że problem został prawie rozwiązany. Prawie, bo na dwa sposoby i żaden nie działa u mnie w pełni. Udało mi się osiągnąć tylko połowiczny sukces - polskie znaki w Tytule, a krzaki zostały w opisach.

  8. #7
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Problem zapewne wynika, jak to poprzednim wątku podano, z kodowania UTF. Niestety na chwilę obecną nie mam możliwości czasowych aby się tym zająć. Może napisz na odpowiednim forum albo dopisz się do powyżeszgo tematu, tak jest większa szansa na odpowiedź

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    25-10-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny błąd w Joomlaboard

    Nie mam polskich liter w wieściach RSS. Proszę o pomoc

    Pozdrawiam
    Artur
    Ostanio edytowane przez arturozz : 20-02-2007 01:41

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-01-2007
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny zoom

    A ja zauważyłem błąd w edytorze JCE po kliknięciu myszką na obrazek w celu powiększenia go. Błąd pojawia się gdy czytając artykuł na witrynie na stronie frontowej klikniemy na obrazek by go powiększyć.

    Oto błąd:
    Warning: strpos() [function.strpos]: Empty delimiter. in /home/kanczuga/public_html/components/com_jce/jce.php on line 89
    Tekst błędu jest wyświetlany w przeglądarce Internet Explorer - oczywiście nie pojawia się obrazek. FireFox nie wyświetla błędu i wyświetla obrazek.

  11. #10
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Obawiam się że nie jest to wina PE jako takiego ale raczej samego edytora, sprawdź czy nie ukazała się jego nowa wersja, gdzie być może byłoby to poprawione

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •