Galeria pod J3.2+ - prośba o sugestie
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Galeria pod J3.2+ - prośba o sugestie

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    19-02-2009
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Galeria pod J3.2+ - prośba o sugestie

    Dobry wieczór,

    Ponownie poproszę Was o pomoc, zwłaszcza osoby doświadczone i webmajstrów Poszukuję komponentu galerii spośród dostępnych pod J3.2+ Trudno mi wybrać coś konkretnego, bo jest tego dużo i po zainstalowaniu 3 (Phoca, Ozio, JoomGallery) nadal jestem zagubiony (pomimo kilkunastu godzin spędzonych na testowaniu).

    Szukam dobrze funkcjonującej galerii z możliwością zarządzania wieloma kategoriami z kilku tysiącami zdjęć wewnątrz. Poza tym najważniejsze funkcjonalności, które powinny być to:
    - możliwość oceny,
    - komentarzy,
    - obsługa formatów plików zdjęć (jpeg, gif, png itp.) oraz multi (mov, avi) wewnątrz, a nie w playerach zewnętrznych,
    - wyświetlanie exif, ipct, geo,
    - wyświetlanie info (autor, data, rozmiar itp.)
    - szukanie po tytułach, tagach zdjęcia (słowach kluczowych), nazwach plików, autorach itp.
    - możliwość dodawania wielu plików i kasowania wielu plików
    - przy skasowaniu plików z pozycji front-endu jako administrator, żeby nie trzeba było kasować plików z katalogów (w sesji ftp).
    Pozostałe opcje mniej ważne. Idę niejako na skróty, bo liczę na Wasze doświadczenie (skorzystałem z niego przy poradach odnośnie JoomSocial - świetny dodatek!), a i mile widziana byłaby współpraca właśnie z JoomSocial. Wybaczcie "lenistwo" po prostu nie mam za dużo czasu na dalsze testowanie przed obowiązkową migracją.

    Pozdrawiam
    Z.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    I czego oczekujesz? Że na podstawie zdawkowego wyszczególnienia funkcji, z których prawie wszystkie są akurat w trzech wymienionych, najpopularniejszych galeriach, ktoś Ci podpowie kolejne trzy albo pięć, które z jakiegoś względu też Ci nie będą odpowiadać? Niestety, tego wyboru nikt za Ciebie nie dokona. Na JED znajdziesz odnośniki do całej palety galerii, większość z nich ma swoje strony demo, a projektanci/twórcy przedstawili w opisach ich funkcjonalności. Nikt Ci na pewno tutaj takiego zestawu informacji nie dostarczy.

    Masz na JED 49 galerii do wyboru - komercyjne i niekomercyjne. Do tego także galerie flash.
    Możesz wyświetlić je w kolejności:
    - wg najwyżej ocenianych
    - wg najczęściej przeglądanych
    - wg najczęściej komentowanych
    - wg najczęściej recenzowanych
    Dzięki temu zostanie Ci do własnej oceny 8-10 rozwiązań.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    19-02-2009
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzień dobry,

    O co proszę ("oczekuję" wg Szanownego Administratora) napisałem, widać za dużo oczekuję. To co mam w JED jestem świadom, liczyłem na uwagi wynikające z doświadczenia, np. "stosuję komponent X posiada to co napisałeś, ale nie za dobrze współpracuje z JSocial" itp. Tak, czy siak dziękuję i za to "przywołanie do porządku"... Ja tam lubię poniedziałki

    Pozdrawiam
    Z.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    To nie jest przywołanie do porządku.
    Takie posty powtarzają się dość często. Niestety, pytający nie do końca uzmysławiają sobie wówczas, czego tak naprawdę chcą. Zamiast przejrzeć 100 recenzji dostępnych na JED, myślą, ze uzyskają sensowne wskazówki z 2-3 przypadkowych wypowiedzi przypadkowych osób na forum.
    Z forum jest sens skorzystać, by zapytać o jakieś rozwiązanie, którego - mimo przeszukania JED - nie udało się znaleźć. Pytanie na publicznym forum, o to, w jakiej sukni będzie mi do twarzy, doprowadzi co najwyżej do odpowiedzi typu - jak powyżej: wybierz sam(a).
    pzdr
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Podobne tematy

  1. Galeria - prośba o pomoc / porade
    przez kowalski_michal na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 18-03-2013, 13:45
  2. Galeria w formie książki oraz prośba o weryfikację strony z dodatkiem
    przez ferencs na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 29-06-2012, 10:59
  3. Prośba o pomoc z galerią phoca
    przez edwinmocny na forum Galerie, media, obsługa grafiki i innych mediów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 03-02-2011, 10:54
  4. Prośba o pomoc -> Gdzie znaleźć taką galerię
    przez buddyjoe na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 09-11-2009, 11:18

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •