Zoom gallery - blad w panelu admina
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Zoom gallery - blad w panelu admina

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-02-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny Zoom gallery - blad w panelu admina

    Witam, zainstalowalem przed chwila komponent zoom media gallery 251rc1, pomijam fakt ze byly male problemy z instalacja (komponent mial problemy z tworzeniem folderow - ale problem rozwiazalem zainstalowal sie poprawnie).

    Problem jest dopiero gdy chce w panelu admina dodac kategorie galerii aby zaladowac foto.

    Po kliknieciu w opcje dodania nowej kategori wyskakuje biala strona z takim bledem:

    "Parse error: parse error, unexpected $ in /var/www/vhosts/xxxxx.pl/httpdocs/components/com_zoom/www/admin/new.php on line 271"

    Sprawdzilem plik new.php o w lini 271 jest znacznik php "?>"

    Tak wiec przyznam szczerze ze zgłupiałem, jak rozwiazac ten problem?

    Bardzo zalezy mi na tej galeri jednak jesli by nie bylo solucji to bede musial szukac innej zaawansowanej galeri (przyznam ze pare znalazlem ale nie az tak zaawansowanych), a zalezy mi przede wszystkim na tym aby byl do galeri modul najnowszych zdjec i losowy obraz.

    Ale to juz w ostatecznosci...

    Ma ktos moze jakas solucje jak naprawic zoom media gallery?

    Okej znalalzem juz na forum ktos podal ze problem tkwi w Short Open Tags [Krótkie znaczniki]:: OFF (wyłączone) ktore jak widac u mnie jest na OFF przez co komponent nie dziala prawidlowo :/

    Teraz znow mam dylemat czy mozna bezpiecznie przelaczyc znow Short Open Tags na ON mimo ze joomla! zalecala na OFF??

    Czy znow bede musial instalowac joomle od nowa?
    Ostanio edytowane przez kmr : 31-03-2006 20:36

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Oj, oj, oj! KMR!

    Gdybyś zamiast tego wielkiego posta spojrzal 2 linijki wyżej, to zobaczyłbyś w 269 ten krótki znacznik: <?
    dopisałbyś php
    żeby było
    <?php
    i napisałbyś tu wszystkim, że jak kto ma problemy, to trzeba to tak właśnie porawić.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-04-2006
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    mam podobny problem
    u mnie przy wejsciu do menu w ktorym dodaje sie pliki w zoom gallery(w panelu admina)wyswietla mi sie komunikat

    Warning
    : chdir(): No such file or directory (errno 2) in /..../www/components/com_zoom/lib/UnixPlatform.class.php on line 99

    wszedlem w ten plik i mam:
    linia98 function chdir($path)
    linia 99 { return chdir($path);




    I ktos moze mi powiedziec o co chodzi??

    Powiem tez ze niem oge dodac zadnego pliku:mad:
    wyskakuja mi inne errory
    ale moe to przez ten blad!!
    Plizzz help
    Ostanio edytowane przez zguben : 12-04-2006 12:40

  6. #5
    Przeglądacz mslonik awatar
    Dołączył
    15-03-2007
    Skąd
    3miasto
    Wpisy
    32
    Punkty
    20

    Domyślny

    Przyłączam się do tematu. Mam dokładnie ten sam problem co 'zguben'. Co robić?

    Ponadto przy każdej próbie otarcia panelu administracyjnego ZMG wyskakuje mi coś takiego:
    Notice: Trying to get property of non-object in /home/users/mslonik/public_html/components/com_zoom/lib/zoom.class.php on line 1902

    Komponent ZMG pobrałem bezpośrednio ze strony autorów (2.5.1 RC4). Garść informacji o moim systemie:
    PHP działa na:: Linux 2197.v.tld.pl 2.6.17.11.p4smp.47 #1 SMP Wed Dec 13 11:40:59 CET 2006 i686
    Wersja MySQL:: 5.0.24-Debian_1tld-log
    Wersja PHP:: 5.0.5-2.1tld Serwer WWW:: Apache/2.0.54 (Debian GNU/Linux) PHP/5.0.5-2.1tld mod_ssl/2.0.54 OpenSSL/0.9.7e
    Interfejs serwera PHP:: apache2handler
    Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.12 Stable [ Sunfire ] 25 December 2006 01:00 UTC
    Przeglądarka:: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.8.1.3) Gecko/20060601 Firefox/2.0.0.3 (Ubuntu-edgy)


    Pozdrawia
    Maciej (mslonik)
    Ostanio edytowane przez mslonik : 11-04-2007 20:13

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •