Przeszukując forum pod hasłem "kłódka przy tytule artykułu" przeglądnąłem ponad 448 postów. Kilka z nich poruszało temat kłódki, ale wszystkie zostały pozytywnie rozwiązane po wykonaniu tych opcji które "zwiastun" w 2005 roku napisał na forum.
Mój problem polega na tym iż po wykonaniu tych wszystkich czynności (usunięciu kłódki), edytując artykuł i klikając w ZAPISZ Joomla wychodzi z edycji (a powinna pozostać w niej) a przy artykule pojawia się na powrót kłódka!! Co dziwne nie dotyczy to wszystkich artykułów(?). Po odblokowaniu - to samo. I tak w kółko.
Administruję dwie strony www (już od wersji Joomla 1.5) i takiego przypadku jeszcze nie miałem. Obie strony są na tym samym hostingu. Teraz pojawiła się aktualizacja do wersji 3.9.26 i na jednej przeszła bez zastrzeżeń, a na drugiej (tej gdzie mam problem z kłódkami) nie udała się aktualizacja - dziwny komunikat (wyskakujące okienko):



"Komunikat ze strony aktywnezabrze.inkontrahent.pl - ERROR - Invalid login"

Przecież jestem zalogowany(?) skoro uruchamiam opcję aktualizacji.

Jest też uwaga: "Ostrzeżenie - Suma kontrolna pliku niepoprawna" i poniżej: "Warning: file_put_contens(): Only 0 of 657 bytes written, possibly out of free disk space in /Joomla/libraries/src/Filesystem/File.php on line 459"
"Trwa aktualizacja plików twojego Joomla. Proszę czekać...."


Nadmienię, że problem z kłódką miałem jeszcze nim rozpocząłem aktualizację. Może tu tkwi jakiś problem.

Proszę o podpowiedzi gdzie szukać przyczyny.