Problem z RSgallery2
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z RSgallery2

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    04-12-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z RSgallery2

    Zainstalowałem RSgallery2 z powodzeniem ale przy próbie wczytania zdjęć wyświetla mi się błąd:

    Fatal error
    : Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted at /usr/ports/graphics/php5-gd/work/php-5.0.4/ext/gd/libgd/gd.c:175 (tried to allocate 6400 bytes) in /www/zzz/www.er.am.wroc.pl/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 527

    Proszę o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Bylo mowione nieraz - limit pamieci w pliku php.ini serwera

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-12-2006
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam serdecznie. Też jestem jeszcze laikiem w Joomla. Bardzo proszę o pomoc ze strony doświadczonych osób.

    Obecnie w Zainstalowana wersji 1.12.2 resgallery2 wyświetla mi coś takiego jak dam Upload w wyświetlanych już załadowanych zdjęciach w końcowym etapie gdzie się je odpisuje, nadaje Tytuł itp.

    Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /srv/www/htdocs/web84/html/strona/administrator/components/com_rsgallery2/admin.rsgallery2.php on line 529

    Bądz:

    Fatal error: Maximum execution time of 5 seconds exceeded in /srv/www/htdocs/web84/html/strona/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 667

    Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /srv/www/htdocs/web84/html/strona/administrator/components/com_rsgallery2/admin.rsgallery2.php on line 529
    _RSGALLERY_CONF_ERROR_UPLOAD : could not copy /srv/www/htdocs/web84/html/strona/media/ image to: /srv/www/htdocs/web84/html/strona/images/rsgallery/original/-1.
    _RSGALLERY_CONF_ERROR_UPLOAD : could not copy /srv/www/htdocs/web84/html/strona/media/ image to: /srv/www/htdocs/web84/html/strona/images/rsgallery/original/-1.

    Plik zip jaki załadowałem ma niespełna 2 M a w php.ini jest ustawione na 255M Więc w czym leży problem tego błędu, skoro wartość w php.ini jest większa od wartości upload zipa?

    Zdjęcia oczywiście się oddadzą jak przejde do Zbiorów one tam są.
    prosze o pomoc.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •