Pytanie do teamu joomla.pl
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Pytanie do teamu joomla.pl

  1. #1

    Domyślny Pytanie do teamu joomla.pl

    Witam!

    Chciałem zapytać w jaki sposób ustawiliście "popularne" i "nowe" tak by pojawiały się tylko na stronie frontowej? Przekopałem pomoc, mam też książkę do joomla, no i niby wszystko mam przypisane ok, w modułach Pages- Home (tylko).
    To jest jasne, ale u Was kiedy kliknę w którąś z pozycji opublikowanych na front page to nad całym (rozwiniętym) artykułem nie ma już "popularnych" i "nowych", a u mnie nad artykułem są nadal. Stąd moje pytanie, od czego to jeszcze zależy i jak to mogę zmienić tak by było na wzór Waszej strony.

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Po pierwsze temat powinien oddawać treść problemu, a obecny tego zdecydowanie nie robi. Także na przyszłość zwróć na to uwagę.

    Co do problemu, wejdź w dany moduł a po prawej stronie będziesz miał listę pozycji gdzie dany moduł ma być widoczny. Tam to się ustawia

  4. #3

    Domyślny

    Co to tematu to sorry, masz rację. Ale kto inny jak nie ekipa joomla.pl wie co i jak jest na stronie ;-) Ale nie o tym...

    Stone ja wiem, że to się ustawia w Site module, że trzeba wejść w dany moduł i zaznaczyć po prawej, to gdzie ma on się pojawiać i się pojawia tam gdzie chcę, czyli tylko na stronie startowej.

    Wyobraź sobie, że klikasz news o joomla 1.5 opublikowany na frontpage na stronce joomla.pl. Pojawia się cały artykuł bez pozycji "popularne" i "nowe". U mnie się one pojawiają nadal mimo, że moduły mam przypisane tylko do frontpage. Nie mam niestety pomysłu na to gdzie jeszcze muszę szukać przyczyny skoro moduły mam przypisane prawidłowo.

  5. #4

    Domyślny

    Jeśli jeszcze ktoś będzie w stanie ogryźć ten wątek to chciałem jeszcze dopytać o to dlaczego klikając w "read more" którejś z pozycji opublikowanej na frontpage nie pojawia mi się pełen pathway np. home->artykuły->tytuł, tylko samo Home????

    Inaczej i moim zdaniem prawidłowo pathway wygląda gdy kliknę w jedną z pozycji opublikowanych w modułach np. Home->proba->sample art.

  6. #5
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    A możesz dać link do twojej strony? Ide wyświetlania opiera się o Itemid, więc jeszcze zwróć uwagę jak się one zachowują

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •