Problem z GarysCookBook
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Problem z GarysCookBook

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    02-05-2007
    Wpisy
    246
    Punkty
    11

    Domyślny Problem z GarysCookBook

    Witam mam problem z GarysCookBook dodałem kategorie ale do kategori nie moge dodać przepisów wypełniam wszystko daje zapisz i nie moge tego opublikować ale jak daje edycja przepisu jest czysty nie zapisało sie to co wczesniej napisałem jak ten problem moge rozwiazać ?
    i teraz jeszcze mis ie to pojawiło

    Warning: Division by zero in /home/maisa/domains/plsq.hng.pl/public_html/joomla/components/com_garyscookbook/garyscookbook.php on line 859

    Warning: Division by zero in /home/maisa/domains/plsq.hng.pl/public_html/joomla/components/com_garyscookbook/garyscookbook.php on line 859

    Warning: Division by zero in /home/maisa/domains/plsq.hng.pl/public_html/joomla/components/com_garyscookbook/garyscookbook.php on line 883
    a i nie moge sie zalogowac do galerii expose standartowe hasło to manager ale nie chce wejsc wczytuje i nagle zakonczono i nic
    Ostanio edytowane przez maisa : 02-05-2007 16:14

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    czy dotychczas było dobrze?, To nowe instalacje? Jak masz ustawione register globals?
    pozdr.
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    02-05-2007
    Wpisy
    246
    Punkty
    11

    Domyślny

    to jest nowa instalka i odrazu sie tak stało a nie wiem gdzie sie to ustawia

  5. #4
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    jak sądzę nie znasz nawet podstaw które możesz sam zdobyć. Skorzystaj z forumowej szukajki, poczytaj także tu:
    http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/417/26/
    najpierw popatrz co i jak masz na serwerze, masz taką możliwość zobaczyć w swoim panelu administracyjnym joomla. Sorki, jeśli nie zdobędziesz przynajmniej podstaw to będziesz pytał się cały czas o wszelkie drobiazgi a inni bedą Cię ignorować.
    pozdr.
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    02-05-2007
    Wpisy
    246
    Punkty
    11

    Domyślny

    znam podstawy ale nie ejstem w stanie zapemietac gdzie co jest nie tylko joomla sie bawie

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    02-05-2007
    Wpisy
    246
    Punkty
    11

    Domyślny

    register globals mam juz wyłaczone i jest ok ale nadal nie moge dodawac przepisów nie chce sie zapisac ani opublikowac

    a jak wchodze w przepisy na stronie są kategorie i 0 przepisów i bład :

    on line
    Kod:
    Warning:  Division by zero in /home/maisa/domains/plsq.hng.pl/public_html/joomla/components/com_garyscookbook/garyscookbook.php859
    
     on line Warning:  Division by zero in /home/maisa/domains/plsq.hng.pl/public_html/joomla/components/com_garyscookbook/garyscookbook.php859
    
     on line Warning:  Division by zero in /home/maisa/domains/plsq.hng.pl/public_html/joomla/components/com_garyscookbook/garyscookbook.php883

  8. #7
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    czy w pliku globals.php który jest w katalogu joomla masz tak:
    define( 'RG_EMULATION', 0 );
    musi być zapewniona kompatybilność emulacji z register globals w pliku php.ini na serwerze.
    pozdr.
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    02-05-2007
    Wpisy
    246
    Punkty
    11

    Domyślny

    tak mam tak

  10. #9
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    czy w panelu administratora joomla na dole masz taką formułkę:
    • Zmienna PHP register_globals ustawiona jest ’ON’ zamiast ’OFF’
    • Zmienna Joomla! RG_EMULATION ustawiona jest ’ON’ zamiast ’OFF’ w pliku globals.php.
      Ustaw ’ON’, aby zapewnić kompatybilność.
    Wiele starszych komponentów wymaga takiego ustawienia, jeśli możesz zmieniać w php.ini register to go włącz i emulację w globals.php też. Czy próbowałeś powtórnej próby instalacji?
    pozdr.
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-03-2007
    Skąd
    Galicja
    Wpisy
    52
    Punkty
    16

    Domyślny

    Ludzie kochani, przecie nie ma zainstalowanej jakiejś biblioteki, bo ten komunikat jest od obrazków, ale jak toto poprawić nie wiem.
    Zresztą tego komponentu jest kilka wersji i każda ma jakąś delikatną usterkę.

    Uwaga! Ten komponent nie pójdzie na joomli1.0.12, na 1.0.11 brak eycji przepisów z poziomu strony, na starszych wersjach chodzi bezbłędnie graficznie, ale generuje błędy (do sprawdzenia w error.log) obciążające serwer, przy włączonej opcji eksportu do pdf.
    Ostanio edytowane przez Halszczak : 10-07-2007 16:10

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •