zmiana katalogu administrator - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 13 z 13

Temat: zmiana katalogu administrator

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-03-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez jarek36 Zobacz wiadomość
    aj45 "zależy mi na indywidualności." Nie umiesz docenić tego co dostajesz, ale zawsze możesz stworzyć coś indywidualnego. Masz pole do popisu, powodzenia
    Bardzo przepraszam jeśli ktoś poczuł się moją wypowiedzią urażony, nie miałem takiego celu.
    Niestety nie znalazłęm na tym forum niczego co mogłoby pomóc w stworzeniu tego o co zapytałem. Więc trudno tu mówić że coś dostałem.
    Pozdrawiam.
    PS. Może znajdzie się ktoś kto by mi pomógł za kase, bo wyszło że jestem nie kulturalny, bo odrazu nie zaproponowałem tej opcji...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-06-2007
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    jest taki dział " Zlecę, wykonam, kupię, sprzedam..." spróbuj tam, a jak nie to pozostaje jeszcze allegro. Jak do tej pory nikt Ciebie bananami nie obrzucił to chyba nikogo nie uraziłeś, po prostu poszukaj coś w necie co najbardziej ci pasuje, pokombinuj i wtedy pytaj. O wiele szybciej ludzie pomogą, bo będą widzieć, że coś robisz a nie czekasz na gotowca

  4. #13
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez aj45 Zobacz wiadomość
    bo wyszło że jestem niekulturalny, bo od razu nie zaproponowałem tej opcji...
    Jeśli dobrze zrozumiałem intencję devphyla, to chodziło po prostu o umieszczenie postu w wątku, który dotyczy innego tematu.

    Na pewno nie o fakt, żeś tego w zleceniach nie zgłosił.

    Z tego co pamiętam, ostatnio w katalogu rozszerzeń na joomla.org pojawiło się rozwiązanie, które Cię powinno w części zadowolić. Poszperaj

    http://extensions.joomla.org/compone...,sms/cat_id,0/
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •