Flashowy Layout - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 12 z 12

Temat: Flashowy Layout

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    34
    Punkty
    22

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ASSmodeus
    Ale chyba można zrobić menu we flashu, które będzie parsować wynikowy plik XML z PHP z pozycjami menu.
    Tak można.

    Cytat Wysłane przez ASSmodeus
    Z tego co widzialem istnieje nawet szansa bezposredniej wymiany ewentualnych zmiennych pomiedzy PHP i AS, o ile bylaby taka potrzeba.
    Tak istnieje w jedna strone nie ma problemów [php -> flash] w drugą zaczynają się schody [flash nie może czytać/ zapisywać cookies, zapisuje i czyta ich odpowiednik - sharedObject do którego nie ma dostępu znowu php], pozostają dwie standardowe metody GET i POST, o ile GET'a mogą wysłać starsze player'y, to POST'a chyba od 6 czy 7 w górę.

    Zapomniałem wspomnieć o jeszcze jednym mankamencie, mianowicie występują problemy z cache'owaniem dynamicznych flash'y, tzn cache'ują się one jak normalne filmy flash'a i czasem jak coś zmienisz w owym menu, część użytkowników zobaczy zmiany dopiero po tym jak ich przeglądarki łaskawie zechcą odświeżyć kopie tych filmów.

    Kiedyś miałem u siebie taki przypadek : męczyłem się z flash'em a zmian nie było widać ... ;-)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12

    Domyślny

    Odgrzewając stary temat ma pytanie czy ktoś zrobil może menu w flashu które dzięki AScript ładnie współpracuje z joomla. Jesli tak chętnie bym się zapoznał z uwagami.
    Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie sprzęgnięcie ładnego menu we flashu w z joomlą-czyli z dynamiczną auktualizacją pozycji menu.
    Pozdrawiam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •