Trans Menu V2.0 probrem z dwoma menu
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Trans Menu V2.0 probrem z dwoma menu

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-06-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny Trans Menu V2.0 probrem z dwoma menu

    Czy jest możliwe zeby za pomoca Trans Menu wyświetlało sie mainmenu oraz usermenu jesli tak prosze o podpowiedzi bo sam kombinuje i mi nic nie wychodzi

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    tak, trzeba skopiować moduł, w plikach zmienić nazwy modułu/ścieżek, nazwy plików i zainstalować jeszcze raz.

    Pozdrawiam

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-06-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    gdzie mam go skopiować dalej do fordelu z modułami a na jakie zmienić nazwy plików porostu dodać np.: xxxx_2 xxx-nazwa pliku

  5. #4
    Wyjadacz
    Dołączył
    11-08-2006
    Wpisy
    780
    Punkty
    78

    Domyślny

    zajawkarz a po co kopiować pliki skoro wystarczy zrobić kopie wpisu w bazie z poziomu PA. luqi wchodzisz w moduły>moduły witryna zaznaczasz moduł klikasz kopiuj ustawiasz odpowiednie parametry dla kopii modułu i gotowe.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-06-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    wojsmol zrobiłem tak tylko teraz w Internet Explorer nie rozwijaja sie podkategorie a w FireFoxie rozwija sie ale nir zwija i co tiu zrobić:confused:

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    luqi kopiujesz np. ten moduł z serwera, zamieniasz pliki na inną nazwę to jest mod_ja_transmenu.xml/.php oraz w tych plikach, ścieżki instalacyjne etc., bo nie mogą być takie same

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-06-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zajawkarz Zobacz wiadomość
    luqi kopiujesz np. ten moduł z serwera, zamieniasz pliki na inną nazwę to jest mod_ja_transmenu.xml/.php oraz w tych plikach, ścieżki instalacyjne etc., bo nie mogą być takie same
    zrobiłem tak tylko ze teraz nie mogę tego zainstalować pewnie nie mieniałem wszystkich siceżek ale nie wiem jeszcze jaki zmienić moze mi to ktos bardziej wyjasnic albo podac inna metodę

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •