Modułowo - komponentowy niezbędnik
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Modułowo - komponentowy niezbędnik

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-08-2007
    Wpisy
    32
    Punkty
    10

    Domyślny Modułowo - komponentowy niezbędnik

    Jako, że jest to mój pierwszy post - witam wszystkich ;)

    Jestem od niedawna użytkownikiem CMS'a Joomla, którego zaciągnąlem do pracy przy swojej nowej stronie domowej. Instalacja i konfiguracja przebiegła poprawnie, mam już zrobione menu etc. Zanim zacznę wypełniać witrynę treścią chciałem się od Was dowiedzieć czy istnieje jakiś niezbędnik modułów i wtyczek, które warto instalować do Joomli? Chodzi mi o to, że ilość dodatków jest dość spora, a ja sam narazie nie wiem co mi może być potrzebne. Bardziej doświadczeni administratorzy witryn wskażą mi pewnie kilka tytułów, którymi warto się zainteresować. Jeśli chodzi o charakter strony to będzie to zwykła informacyjna witryna z linkami do projektów, blogiem i galerią (tu raczej linki do Picassa niż jakiś wbudowany system dla Joomla - z racji ograniczeń transferowych).

    Będę wdzięczny za podanie mi kilku obowiązkowych do doinstalowania modułów, na pewno coś takiego istnieje

    Pozdrawiam
    Mateusz

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    02-07-2007
    Skąd
    z domu.
    Wpisy
    177
    Punkty
    19

    Domyślny

    Obowiązku instalowania czegokolwiek nie masz, skoro strona będzie czysto informacyjna, to napewno moduł sklepu Ci potrzebny,
    kliknij sie http://www.joomla.pl/index.php/index...ory/Itemid,15/

    Kod HTML:
     Joomla! Komponenty 77  
    
     Joomla! Moduły	 40
    Poszperaj tam poczytaj co jest co, za co odpowiedzialne i na dalszej drodze
    testuj jeśli coś z opisu Ci sie spodoba.

    Ja nigdy nie słyszałem o paczce komponentów i modułów które dobrze jest zainstalować...
    Chyba nie ma czegoś takiego...
    Well I guess it would be nice if I could touch your body I know not everybody has gotta body like me...

    www.myspace.com/nood135

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •