Pony Gallery 2.4.1
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Pony Gallery 2.4.1

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-12-2006
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny Pony Gallery 2.4.1

    Jako, ze nikt wcześniej nie znał odpowiedi na moje pytania, to może teraz ktoś mi pomoże.

    1) Otóż mam dwa pytania. Jak zabepieczyć oryginalne zdjęcia w tej galerii, przed kradzieżą? W ustawieniach, chcem aby zdjęcia zachowywane były na serwerze, natomiast, nie chciałbym aby ktoś wbił mi się jakimś grabberem w katalog images, gdzie wszystko co najlepsze leży. Probówałem ustawić chmod na właciciela odczyt/zapis/uruchamianie. Lecz to i tak niczego nie rozwiązuje, ponieważ, podając link, orginał można pobrać nawet z innego komputera. Chyba, że coś źle robie.

    2) Mam kilkadziesiąt kategorii i jak przesunąc tekst z opisem kategori aby był obok nazwy kategorii, a nie pod nią?
    Wszystkie kategorie są w jednej kolumnie i trochę denerwuje mnie, że mimo sporego miejsca, descryption wypisuje się tuż pod, a nie obok kategorii.

    Jak to zrobić?
    Bardzo pieknie z góry dziękuję, za poradę.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    dlugasx
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Musso87 Zobacz wiadomość
    Jako, ze nikt wcześniej nie znał odpowiedi na moje pytania, to może teraz ktoś mi pomoże.

    1) Otóż mam dwa pytania. Jak zabepieczyć oryginalne zdjęcia w tej galerii, przed kradzieżą? W ustawieniach, chcem aby zdjęcia zachowywane były na serwerze, natomiast, nie chciałbym aby ktoś wbił mi się jakimś grabberem w katalog images, gdzie wszystko co najlepsze leży. Probówałem ustawić chmod na właciciela odczyt/zapis/uruchamianie. Lecz to i tak niczego nie rozwiązuje, ponieważ, podając link, orginał można pobrać nawet z innego komputera. Chyba, że coś źle robie.

    2) Mam kilkadziesiąt kategorii i jak przesunąc tekst z opisem kategori aby był obok nazwy kategorii, a nie pod nią?
    Wszystkie kategorie są w jednej kolumnie i trochę denerwuje mnie, że mimo sporego miejsca, descryption wypisuje się tuż pod, a nie obok kategorii.

    Jak to zrobić?
    Bardzo pieknie z góry dziękuję, za poradę.

    znak wodny.... takich nikt nie rusza ;) delikatny na calej wielkosci fotki... lekko widoczny... w zasadzie niemozliwy do usuniecia

  4. #3

    Domyślny

    Znak wodny jest dobrym pomysłem.
    "Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-12-2006
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    Znak wodny już zastosowany.

    Teraz jak zrobić podpunkt drugi..?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •