Ankieta dotycząca CMS'ów
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Ankieta dotycząca CMS'ów

  1. #1

    Ankieta dotycząca CMS'ów

    Postanowiłem poczynić pierwsze kroki mające na celu napisanie quizu pt. "Jaki CMS". Dokładnie taki jak na stronach Jakilinux.org. Nie chciałem zdawać się na własną wiedzę na temat CMS'ów, ponieważ uważam, że quiz i otrzymywane w nim wyniki powinny być dostosowane do wszystkich, a nie tylko według mojego polecenia. Dzięki danym zebranym z szerokiej grupy użytkowników wyniki będą bardziej wiarygodne i miarodajne. Ankieta dostępna jest na stronach Strefy CMS.

    Bardzo zależy mi na tym, aby wypełniło ją jak najwięcej osób. Proszę też o wszelkie komentarze (także te krytyczne).

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec floyd awatar
    Dołączył
    14-02-2007
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Wpisy
    238
    Punkty
    45

    Domyślny

    Ankieta skonstruowana jest absurdalnie. Aby odpowiedzieć na pytania zawarte w niej trzeba znać (i to dobrze) wszystkie 10 CMS'ów o które jest się pytanym. Ja może i następne 9 znam ale pierwszego nie i dalej nie przejdę chyba, że zaznaczę bzdury na chybił trafił. Brak na przykład opcji: Dany CMS - znam - nie znam. Jeżeli nie znam przechodzę do następnego. Myślę, że rzadko kto będzie znał WSZYSTKIE odpowiedzi na temat WSZYSTKICH 10 CMS'ów.
    pozdrawiam floyd

    Welcome To The Machine ...

  4. #3

    Domyślny

    po to stworzyłem opcje "nie wiem" ;)

  5. #4

    Domyślny

    floyd ma rację
    "Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."

  6. #5
    Bywalec floyd awatar
    Dołączył
    14-02-2007
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Wpisy
    238
    Punkty
    45

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez marines Zobacz wiadomość
    po to stworzyłem opcje "nie wiem" ;)
    Tak, ale po zaznaczeniu opcji 'nie wiem' i tak żeby przejść dalej należy wypełnić resztę pól. Skoro mówię, że nie wiem (nie znam) to powinienem przejść dalej.
    pozdrawiam floyd

    Welcome To The Machine ...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •