Artykuły ze strony frontowej
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Artykuły ze strony frontowej

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    13-01-2007
    Wpisy
    186
    Punkty
    10

    Domyślny Artykuły ze strony frontowej

    Po wejściu w Czytaj całość ze strony frontowej wyświetla mi artykuł ale razem z lewą i prawą kolumną i innymi modułami Strony frontowej, a normalnie jest że miałem artykuł bez lewej i prawej. Prosta pewnie sprawa a nie mogę dojść do tego. Czy to się gdzieś przełącza? Joomla 1.0.13.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Podaj linka do strony to sprawa sie sama ...

    ..rozwiąże.

    Bo tak ... wygląda jakbyś przyszedł do lekarza z wysypką ,a lekarz proszę się rozebrać a ty ... NIE.

    stronę masz składająca się z 3 kolumn czyż tak?
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    13-01-2007
    Wpisy
    186
    Punkty
    10

    Domyślny

    http://www.linux.intermagazyn.pl
    I nie wiem czy to się przełącza gdzieś czy nie. W niektórych przypadkach nawet jest nieżle tak, ale coś mnie niepokoi że zawsze było bez lewej i prawej. Gdyby tak na kontencie się dało co się chce na pozycjach modułów to byłoby super, ale to nie możliwe chyba.

  5. #4
    Bywalec floyd awatar
    Dołączył
    14-02-2007
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Wpisy
    238
    Punkty
    45

    Domyślny

    Temat poruszany tutaj. Poczytaj, może to jest to.
    pozdrawiam floyd

    Welcome To The Machine ...

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-08-2007
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja pomoge na szybko...
    W ustawianich modulow masz po prawej stornie opcje zaznaczenia gdzie ma sie pojawiac modul... zaznacz - MIANMENU | STRONA GŁÓWNA zamiast ALL i bedziesz mial tlyko na stornie glonwej te moduly

    pzdr

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    13-01-2007
    Wpisy
    186
    Punkty
    10

    Domyślny

    Już działa dobrze tak jak idąc za tymi wątkami przestawiłem tryb zgodności "itemid" na Joomla 1.0.11 i wcześniej. Teraz wyświetla normalnie, to znaczy bez modułów. Na sidebary mam sposoby bo w komponencie Magazine mam opcję wstawienia jednego sidebara na kontent na przykład ze skrótem innego arta, poza tym zawsze można sobie tak arta zrobić że dorobić w html z css sidebary do każdego kontentu i botami mos_module czy mos_chyba_content czy coś podstawić tam jakiś moduł czy kontent. I wtedy pisze i publikuje się co się chce a nie co się musi. Dzięki za pomoc. Teraz Joomla sobie chodzi dobrze.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •