[edycja] jak wyedytowac te 4 elementy z ANG na PL
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: [edycja] jak wyedytowac te 4 elementy z ANG na PL

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    12-01-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    9

    Domyślny [edycja] jak wyedytowac te 4 elementy z ANG na PL

    Przegladam forum od wczoraj rana i dzis postanowilem napisac ..
    Jak mam wyedytowac te pare elementow ktore zaznaczylem na screenie znalazlem jakis plik wczesniej i teraz go niemoge odnalesc bo chialem to pozniej zrobic ;/ moze ktos podac wskazowke gdzie mozna to zmienic jest to najnowsza joomla..

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nomi_ice Zobacz wiadomość
    moze ktos podac wskazowke gdzie mozna to zmienic jest to najnowsza joomla..
    Najnowsza Joomla czyli? wersja 1.0.13 czy 1.5?

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    12-01-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    9

    Domyślny

    wersja 1.5 bo ona po angielsku w calosci jest ale wiem ze mozna wyedytowac to "co widac" zeby bylo po polsku

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nomi_ice Zobacz wiadomość
    wersja 1.5 bo ona po angielsku w calosci jest ale wiem ze mozna wyedytowac to "co widac" zeby bylo po polsku
    Zanim odpowiem na Twój problem to zwrócę ci uwage iż Joomla 1.5 RC4 nie jest wersją stabilną - może zawierać błędy (jest to wersja testowa) i z pewnością będzie w niej jeszcze wiele zmian zanim pojawi sie wersja ostateczna.

    Także jeśli ta strona o strażakach nie jest tylko testowa (aby nauczyc sie Joomli) ale produkcyjna tzn. do publikacji w Sieci to lepiej będzie jeśli urtuchomisz ja na wersji 1.0.13 która jak na tą chwilę jest ostatnią wersją stabilną Joomli (choć prawdopodobnie wkrótce będzie opublikowany maly upgrade w wersji 1.0.14). A i jest w pełni spolszczona

    I jeszcze jedna sprawa - J! 1.5 jest calkiem inna Joomla wiec nie bedzie latwego przejscia z J! 1.0.13 na ta wersje.

    A co do twojego pytania

    Pliki językowe znajdują się w katalogu: \language\en-GB i tam musisz wyedytować kilka z nich. Dla przykładu "Written by" jest w pliku en-GB.com_content.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •