Letterman i utf-8
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Letterman i utf-8

  1. #1

    Domyślny Letterman i utf-8

    Witam,

    Siedzę na joomla IE utf-8. Przestawiłem pliki xml Lettermana na utf-8. Poprawiłem wszystkie krzaczki w polskim pliku językowym. Na stronie i w panelu wyświetlają się one nadal.
    Oczywiście przestawiłem: includes/phpmailer/class.phpmailer.php na utf-8. W wysyłanych wiadomościach są polskie znaki.

    Czy gdzieś jeszcze trzeba nanieść zmiany by polski się pojawił na stronie i w panelu?

    Poza tym to mam ten sam problem z wygasającą sesją, a wysyłam maila tylko na jeden email.

    Podoba mi się ten komponent dlatego proszę o podpowiedź: jakie pliki mam jeszcze edytować by mieć polski na stronie?
    Ostanio edytowane przez ADE : 13-12-2007 18:59

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Czy możesz dac link do strony?

  4. #3

    Domyślny

    Witam,

    Podaję link do podstrony, na której jest umieszczony letterman:
    (http://orient.u96.hosting365.pl/inde...d=32&Itemid=61)

    Może da się z tym coś zrobić?

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Wydaje mi się że to co pozostało jest zapisane bezpośrednio w pliku komponentu ewentualnie modułu, je też przekonwertuj

  6. #5

    Domyślny

    Rozwiązanie problemu wygasającej sesji jest tutaj: http://forum.joomla.org/index.php?to...0725.msg944268

    Ze znakami polskimi tez miałem taki problem, poprawiałem je na polskie zapisywałem, wysyłałem na serwer i wraz było źle.

    Problem polegał na tym, że Pajączek miał ustawione automatyczne zapisywanie w iso, przestawiłem na utf-8 i juz jest dobrze - nie ma krzaczków
    Pozdrawiam,
    Mariusz

    Kod:
    www.sukceslink.pl - rozwój osobisty, zarządzanie czasem, niezależność finansowa, nlp 

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •