Panel administracyjny po polsku? - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 16 z 16

Temat: Panel administracyjny po polsku?

  1. #11
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 10:39

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rufles Zobacz wiadomość
    Może ktoś inny naam pomoże ? Ja naprawe nie wiem jak rozwiązać ten problem.
    Uwierzcie ale Zwiastun stara się Wam to wytłumaczyć. Chyba jednak zgłaszający problem z angielskim zapleczem używają jakiegos innego języka polskiego niż Zwiastun. ;) Postaram się Wam to wytłumaczyć w mojej wersji naszego języka polskiego - może się dogadamy.

    Oto polskie pakiety Joomla! jakie możecie sobie ściągnąć i zainstalować:

    1. Joomla 1.0.13-pl - zawiera język polski instalatora i strony frontowej. RESZTA (zaplecze) JEST PO ANGIELSKU.

    2. I dwie wersje do wyboru: Joomla! 1.0.13 JIE-utf8 lub Joomla 1.0.13 JIE iso - zawiera pełną lokalizację tzn instalatora, stronę frontową i ZAPLECZE.

    Na koniec proponuję raz na zawsze zamknąć ten wątek. Inaczej będziemy się tutaj męczyć "do końca świata i jedeń dzień dłużej".

  4. #13
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Pan "Rufles"
    Tutaj mówimy do się wprost, Twoje "Pan" jest próbą obrażenia mnie, na co masz raczej niewielkie szanse.
    "Pan zwiastun" Ćwiczeń nie pisał i za nie nie odpowiada, natomiast szczegółowo i mam nadzieję jasno opisał instalację Joomla!, rodzaje wydań, i nie raz wskazywał konkretne odnośniki.
    A stwierdzenie, że "pan zwiastun" trzyma wiedzę dla siebie to istna kpina!
    Tylko że Panowie Twojego pokroju NIE CZYTAJĄ, NIE SPRAWDZAJĄ, a potem mają pretensje do całego świata, tylko nie do siebie!

    Publicznie próbowałeś mnie dotknąć, oczekuję publicznego przeproszenia!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #14
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Do LifeGuard (czyli panie ratowniku) masz dziwne pretensje, pomijam już te Ćwiczenia.

    zapodam to na przykładzie:

    Kupiłeś samochód w Anglii kierownicę masz po prawej i masz pretensje do Świata, że nie jest po lewej.

    W każdej książce jak byk jest napisane:
    instalujemy wersje spolonizowaną pobraną ze strony xyz
    - przecież Polska to mądry kraj, nikt nie będzie tu pisał FOR DUMMIES !!


    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  6. #15
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-07-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny Polski we fragmencie

    WITAM, ja tymczasem mam trochę inne pytanie.
    Joomla 1.0.13 utf postawiona na czystym serwerze, baza danych skonfigurowana na utf, nadpisane pliki xml dla komponentów więc wszystko działało znakomicie. Problem pojawił sie trochę później, mianowicie w chwili instalacji VirtueMart. Pojawiły sie problemy z wylogowywaniem z sesji, wiem że powoduje to inny sposób logowania w 1.0.13 i rozwiazaniem jest podmianka index2.php
    Podmieniłem więc plik i sprawa została rozwiazana, nie ma problemem z utrzymaniem sesji jednak część tłumaczenia Panelu Administracyjnego sie posypała.
    W panelu kontrolnym np. wszystkie zakładki menu są po polsku jednak z prwej strony pojawia się
    << _ADM_PAGE_NAV_START < _ADM_PAGE_NAV_PREVIOUS 1 _ADM_PAGE_NAV_NEXT > _ADM_END_PAGE >>

    w sekcji Moduły np. Usuń zmień Dodaj są po polsku pozostałe butony z elementem _ADM_...

    Co powoduje taki rozjazd tłumaczenia?

  7. #16
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Podmieniłeś plik zlokalizowany plikiem niezlokalizowanym, przeznaczonym dla wersji oficjalnej.
    O tym, że taka podmiana skutkuje utratą tłumaczenia, uprzedzaliśmy.
    Porównaj oba pliki, w tym wymienionym jest na początku fragment wczytujący plik języka, dodaj go w pliku łatki. Czasem pojawi Ci się coś po angielsku, ale zamiast wyświetlających się kluczy językowych będziesz też mieć polskie komunikaty
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •