Przydatny tłumacz online dla każdego
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Przydatny tłumacz online dla każdego

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny Przydatny tłumacz online dla każdego

    Witam!

    Trafiłem niedawno na sieci na interesujący adres: http://www.translationgold.net/
    Warto zajrzeć, dla bardziej zaawansowanych webmasterow, którzy też tworzą strony po angielsku, może się to przydać, jak wiadomo nie każdy kto wchodzi na angielskojęzyczną stronę zna angola, a jakby mu tak pomóc przeczytać to co mamy do przekazania w języku ojczystym to dość ciekawa alternatywa.

    Nie wiem jaki jest poziom merytoryczny tłumaczeń, ale jakikolwiek by nie był, może być lepsze tłumaczenie chyba od google translation subpage, tak sądzę, ale jak się mylę, niech mnie ktoś sprostuje jak przetestuje to narzędzie.
    pozdr
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Rzeczywiście, całkiem niezłe, gdyby jeszcze tłumaczyło z języka polskiego. A akurat nie tłumaczy. Natomiast z tłumaczeniami z języków powszechnie używanych na powszechnie używane całkiem dobrze radzą sobie google
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny

    osobiscie polecał słownik pol-ang i odwrotnie (zreszta jest tez wiecej jezykow) www.ling.pl Naprawde dosc dobrze tłumaczy słowa i fajnie opisane. Poza tym ma kilka słowników
    Mr. Crowley, what went down in your head
    Mr. Crowley, did you talk to the dead
    Your lifestyle to me seemed so tragic

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    To narzędzie zna chyba każdy, ale to co wyżej opisałem działa nieco na innej zasadzie, tłumaczy całe strony
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  6. #5
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny

    Dawno dawno temu miałem zainstalowany taki programik bodajrze translatica, ktory intsalował sie do przegladarki ie (oczywiscie mozeliwe było odpalenie programu i tłumaczenie dowolnego tekstu) i tam tłumaczył. Oczywiscie dla ludzi nie znajcych jezyka jest to przydatne bo takie tlumaczenie pozmoze ale podejrzewam ze nie da sie stworzyc idealnego tranzlatora.
    Mr. Crowley, what went down in your head
    Mr. Crowley, did you talk to the dead
    Your lifestyle to me seemed so tragic

  7. #6

    Domyślny

    Polecam zestaw narzędzi do tłumaczenia słówek, zdań i całych stron: Tłumacz online Wprawdzie jakość tłumaczenia pozostawia dużo do życzenia ale prznajmniej mozna sie zorientować o co chodzi.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •