com_jomcomment_free
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: com_jomcomment_free

  1. #1

    Domyślny com_jomcomment_free

    probuje zainstalowac component com_jomcomment_free i pokazuje mi sie cos takiego co to oznacza a nie mam zaistalowanego zadnego komponentu z komentarzami.:


    Upload component - Failed
    Another component is already using directory: "/home/xxxx/ftp/Divx/components/com_jomcomment/"

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kargulo Zobacz wiadomość
    probuje zainstalowac component com_jomcomment_free i pokazuje mi sie cos takiego co to oznacza a nie mam zaistalowanego zadnego komponentu z komentarzami.:
    Prawdopodobnie wcześniej miałes zainstalowany com_jomcomment i stąd ten problem. Jesli nie masz w tej chwili zainstalowanego tego komponentu to widocznie katalog pozostał po deinstalacji. Usuń go i wszystko powinno być ok. Jeśli pojawi się podobny komunikat to postępuj podobnie - ale pamiętaj o wcześniejszym backupie danych które usuwasz.

  4. #3

    Domyślny

    ok zrobilem tak
    i po ponownej instalacji jak i poprzednio pokazalomi sie na samej goze strony to:


    Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER, expecting T_STRING or T_VARIABLE or '{' or '$' in /home/xxxx/ftp/Divx/administrator/components/com_jomcomment/config.jomcomment.php(137) : eval()'d code on line 1

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxx/ftp/Divx/administrator/components/com_jomcomment/config.jomcomment.php(137) : eval()'d code:1) in /home/xxxx/ftp/Divx/index.php on line 250

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxx/ftp/Divx/administrator/components/com_jomcomment/config.jomcomment.php(137) : eval()'d code:1) in /home/xxxx/ftp/Divx/index.php on line 251

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxx/ftp/Divx/administrator/components/com_jomcomment/config.jomcomment.php(137) : eval()'d code:1) in /home/xxxx/ftp/Divx/index.php on line 252

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxx/ftp/Divx/administrator/components/com_jomcomment/config.jomcomment.php(137) : eval()'d code:1) in /home/xxxx/ftp/Divx/index.php on line 253

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxx/ftp/Divx/administrator/components/com_jomcomment/config.jomcomment.php(137) : eval()'d code:1) in /home/xxxx/ftp/Divx/index.php on line 254



    oraz to nad Seyret:

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxx/ftp/Divx/administrator/components/com_jomcomment/config.jomcomment.php(137) : eval()'d code:1) in /home/xxxx/ftp/Divx/components/com_seyret/seyret.html.php on line 41


    co mam teraz zrobic
    pomocy.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    22-02-2006
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    215
    Punkty
    12

    Domyślny

    Ściągnij sobie na dysk ten plik config.jomcomment.php . Wyedytuj go np. wordem i w szukajce worda wstaw
    Kod PHP:
    eval($cfg); 
    , wyszukaj to i zamień na
    Kod PHP:
    eval($cfg substr($cfgstrpos($cfg'$this->language'))); 
    U mnie pomogło

  6. #5

    Domyślny

    dziekia ale dalem sobie spokuj z tym komponentem i zaistalowalem FireBoard i z niego kozystam jako system komentarzy

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •