Problem z opadającym tekstem
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Problem z opadającym tekstem

  1. #1

    Domyślny Problem z opadającym tekstem

    Po zedytowaniu pliku style.css na własne potrzeby główny tekst mosMainBody(); opadł pod menu boczne.
    Na stronie głównej jest wszystko ok, tylko na innych stronach: News, Blog Search itp. tak się dzieje.

    Załączam screena mówiącego dokładnie o co chodzi.

    Niestety nie mogę dać linka do strony, bo narazie mam ją na swoim komputerze, ale mogę załączyć plik css. Chyba że macie pomysł co zmienić w tym. Wszystkie marginesy i paddingi sprawdzałem, wszystko w porządku.
    Attached Images Attached Images

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez marcinpruciak Zobacz wiadomość
    Chyba że macie pomysł co zmienić w tym.
    Poszukaj na forum a znajdziesz odpowiedź na ten problem. Temat wielokrotnie powtarzany!.

  4. #3

    Domyślny

    W życiu bym nie wymyślił czego to była wina.
    Wyłączyłem w panelu ankietę, bo i tak miałem usuniętą prawą kolumnę. Gdy włączyłem ją z powrotem i ustawiłem widoczną na wszystkich stronach wszystko wróciło do mormy.

    Mam jeszcze jedno pytanie:
    W modułach ani w panelu nie mam polskich znaków. W artykułach są, tylko to co joomla automatycznie generuje jest bez polskich.
    W pliku index.php mam dobrze, sprawdzałem różne możliwości kodowania znaków. W Panelu też mam ustawiony język polski. Gdzie jeszcze to trzeba zmienić żeby było dobrze.

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez marcinpruciak Zobacz wiadomość
    W modułach ani w panelu nie mam polskich znaków. W artykułach są, tylko to co joomla automatycznie generuje jest bez polskich.W pliku index.php mam dobrze, sprawdzałem różne możliwości kodowania znaków. W Panelu też mam ustawiony język polski. Gdzie jeszcze to trzeba zmienić żeby było dobrze.
    Prawdopodobnie kwestia kodowania bazy danych lub jeszcze inny problem. Przewertuj zasoby forum pod tym kątem - powinieneś znaleźć odpowiedź.

  6. #5

    Domyślny

    Poradziłem sobie.
    Wystarczyło wyedytować plik spolszczenia zmieniając znaki zapytania na polskie znaki.

    Jak umieścić wyszukiwarke alvo logowanie na bannerze? Tak jak to jest zrobione na www.pcformat.pl

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez marcinpruciak Zobacz wiadomość
    Jak umieścić wyszukiwarke alvo logowanie na bannerze?
    Mała uwaga. Ta wyszukiwarka na tej stronie (bo logowanie jest w innym miejscu) nie jest umieszczone na żadnym bannerze co najwyżej w "nagłówku" strony zwanym czasem na tym forum "headerem". ;)

    Na dwa sposoby możesz tak umieścić moduł logowania (szukania też): własnoręcznie przerobić pliki odpowiedzialne za wyświetlanie modułu w Joomla tak aby były podobne do tego z zaprezentowanej strony albo poszukać odpowiedniego rozszerzenia na extensions.joomla.org.

    Jeśli masz zamiar zadawać kolejne pytania nie związane bezpośrednio z pierwszym pytaniem w tym wątku to załóż nowy a nie staraj się z obecnego zrobić czegoś w stylu "100 odpowiedzi na różne problemy jakie ma marcinpruciak". ;) Ulatwi to szukanie innym zainteresowanym.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •