IP z których atakowano Joomle
Wyniki 1 do 10 z 30

Temat: IP z których atakowano Joomle

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez andrzej61 Zobacz wiadomość
    Czy ktoś może mi powiedzieć jak wyłączyć Joomlę 1.0.15 żeby nie było strony tylko plansza ? To samo Joomla 1.0.13. Pasek czerwony i napis że konserwacja a działa i zalogować sie można. Po co ktoś tak zrobił ? Albo ma działać albo nie. A nie tak, że mam pół litra i nie mam pół litra naraz.
    Joomlę 1.0.15 wyłączasz podobnie jak 1.0.13 na zapleczu w konfiguracji globalnej. Jesli masz z tym problem to moze Twój "gość" pozmieniał takze coś w plikach. Cóż polecam lekturę logów i ewentualne zablokowanie dostepu z okreslonych IP z ktorych są te "odwiedziny" na poziomie pliku .htaccess.

    Podaj takze jako zalacznik tresc tej "informacji" jaka Ci wysylal. Jeśli nie mozesz tego podac jako plik textowy do daj jako screena - bedzie łatwiej ocenić co jest nie tak.

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    13-01-2007
    Wpisy
    186
    Punkty
    10

    Domyślny

    1 mail, podpis Michał Gliński adres tx-159@wp.pl i treść

    Witam!

    Chciałbym sie skontaktować z Administratorem serwisu xxx ponieważ w CMS-ie Joomla jest błąd umożliwiający wykradniecie LHASY haseł wszystkich użytkowników.
    Proszę o kontakt w celu omówienia sposobu podwyższenia poziomu bezpieczeństwa Pana serwisu.

    Pozdrawiam Michał Gliński.

    potem żeby zmienić CMS bo joomla do niczego i na Jportal czy Drupal, i dopisek, że pozdrawia z siedziby PTH
    A na tym gównie co tam wpisał było na stronie wpisał:
    Hacked By 3xTorT And By.Kiki
    !!!...BY 3xTorT WaS HeRe...!!!

    CyberDefacer.Org Hack Team

    mailto:by_3xtort@msn.com
    Ostanio edytowane przez andrzej61 : 19-10-2008 20:45

  3. #3
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez andrzej61 Zobacz wiadomość
    Proszę o kontakt w celu omówienia sposobu podwyższenia poziomu bezpieczeństwa Pana serwisu.
    Jakie komponenty masz zainstalowane i w jakich wersjach? Czy ten "włam" był na Joomal 1.0.15 czy starszej?

    EDIT:

    Aby nie produkować kolejnych postów po lekturze tego poniżej ponawiam prośbę o dokładną listę wszystkich komponentów (jaki komponent, wersja) jakie masz zainstalowane. A takze informację o serwerze czyli np. register globals na on czy off?
    Ostanio edytowane przez inkos : 12-03-2008 00:56 Powód: edit

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •