Edytory - wiele problemów
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Edytory - wiele problemów

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-02-2008
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny Edytory - wiele problemów

    Mam problem z edytorami :/
    Objawia się to tak - kiedy zalogouje sie na strone i chce edytowac/pisac artykul, to nie reaguja mi przyciski Zapisz/Zastosuj/Zamknij. W IE, Operze, FF.
    Ale to nie takie straszne, bo chcialem uzyc inny edytor, np. JCE, FCK. Tylko ze po zainstalowaniu tych botów i ustawieniu FCK jako domyslny w konfiguracji, na stronie i tak edytują sie/piszą artykuly w tym standardowym (chyba Tiny), mimo ze nie jest opublikowany. Moze to tak dziala, ze ustawienie jako domyslny jakiegos edytora dziala tylko w panelu, a na stronie jest inny? Chetnie poznam tez odpowiedz na to pytanie.
    ALe kolejna sprawa. Zainstalowalem JCE, ustawilem jako domyslny, a w panelu artykuly pisza sie w FCK. Mimo, ze ten nie jest opublikowany. I co ciekawe, w Operze w FCK nie laduja mi sie ikony edytora :/
    Serwer mam na ehost.pl. Ustawienia php na zielono. W confuguration.php adres strony z www i tak też ładuję stronę. Joomla w wersji 1.0.13 utf-8.
    Pozdrawiam
    J

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    02-05-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam
    Mam taki sam problem. Zainstalowałem JCE (bot_jce_118-pl-utf8) oraz komponent administracyjny do edytora JCE (com_jce_1.1.1-pl_utf) to wszystko na świeżej instalacji joomla_1.0.13_JIE-pl-utf.

    Efekty jak u przedmówcy, czyli aktywny stary edytor TinyMCE, który jest odpublikowany. Komponent administracyjny JCE działa.

    Co robić aby móc korzystać z JCE?

    Pozdrawiam, Grzegorz.

  4. #3
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    Trzeba ustawić jeszcze konkretny edytor dla użytkownika (zakładka: Witryna/Konta użytkowników).
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-02-2008
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam ustawiony edytor dla kazdego uzytkownika, a wczytuje mi sie domyslny.

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    to ustaw dla siebie takie edytor jak chcesz używać. zaplecze > użytkownicy > admin > sprawdź jaki masz ustawiony
    pozdrawiam

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-02-2008
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ok, sobie ustawilem FCK Editor i po zalogowaniu do panelu moge w nim pisac. Pod IE wszystko gra, w Operze nie wczytuja mi sie ikonki np. z dodawaniem zdjec itd.
    Ale przez strone po zalogowaniu na admina i w momencie pisania artykulu przez opcje 'Dodaj artykul' mam standardowy edytor. Dlaczego?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •