HTTP 500 - wewnętrzny błąd serwera przy zmianie parametrów artykułu
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: HTTP 500 - wewnętrzny błąd serwera przy zmianie parametrów artykułu

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-08-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam,
    pomoc przeczytałem na samym początku i nic nie pomogła. Chodzi tu o pomoc programu Internet Explorer. Piszą jedynie tyle, że:

    The website cannot display the page (Witryna sieci Web nie może wyświetlić strony) (HTTP 500)Wystąpił problem z serwerem odwiedzanej witryny sieci Web uniemożliwiający wyświetlenie strony sieci Web. Zdarza się to często podczas prac związanych z obsługą witryny sieci Web lub w wyniku błędu programistycznego w witrynach interaktywnych wykorzystujących skrypty.

    To mi nic nie daje.

    Zmieniłem jednak sposób wyświetlania błędów i pojawia się coś takiego:

    Fatal error: Call to undefined method JAdministrator::getParams() in /home/users/public_html/mojastrona/components/com_virtuemart/virtuemart_parser.php on line 80

    Zupełnie tego nie rozumiem... Co ma virtuemart (który jest u mnie zainstalowany) do wprowadzania zmian ustawień we wszystkich artykułach, w tym w artykule zamieszczonym na stronie głównej?
    Będę wdzięczny za pomoc.

  2. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-08-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam ponownie....

    Jest jeszcze lepiej. Dopiero teraz zauważyłem, że ten błąd (i ten sam tekst: Fatal error: Call to undefined method JAdministrator::getParams() in /home/users/public_html/mojastrona/components/com_virtuemart/virtuemart_parser.php on line 80
    ) mi się zawsze pojawia przy jakiejkolwiek próbie modyfikacji któregokolwiek artykułu (nawet dopisania jednej literki do treści).
    Ostanio edytowane przez snowjedrzej : 22-07-2008 09:42

  3. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-08-2006
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    No cóż... Musiałem problem rozwiązać metodą prymitywną. Usunąłem virtue mart oraz wszystkie jego moduły i zainstalowałem ponownie. Problem zniknął. Muszę jednak od nowa pododawać wszystkie produkty do sklepu...

  4. #4
    steelfox
    Gość

    Domyślny

    Ale miałeś tam odpowiedź
    virtuemart_parser.php on line 80, trzeba było zajrzeć do pliku w linię 80, ponieważ JAdministrator::getParams() nie dostawał zmiennych

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •