"Welcome to the Frontpage" - Proszę o pomoc!
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: "Welcome to the Frontpage" - Proszę o pomoc!

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-05-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny "Welcome to the Frontpage" - Proszę o pomoc!

    Witam serdecznie. Jako iż mam odrazu kilka problemów to napiszę wszytskie,żeby nie robić zbędnych tematów,. Ale zacznijmy od tego pierwszego.

    Na mojej nowo powstałej stronie - http://gamebase.pl/ na środku widnieje napis "Welcome to the Frontpage" , w źródle strony zobaczyłem ,że to tittle, no wiec myśle OK - zmienie sobie w PA. No to szukam, szukam, szukam i niestety nie znalazłem nic. W jaki sposob można usunąć ten tekst, albo go zamienic ? Aktualnie podoba mi się to ,iż jak wejde na np Ankiete tittle zmienia się dynamicznie na to czeog szukam - czyli Ankieta. Niestety na Stronie głównej mi to przeszkadza, pozycjonowanie itp. Z góry dziekuje za rozwiązanie tego problemu.

    Następnym pytanie jest to - W jaki sposób NAJLEPSZY mógłbym osiągnąć efekt ze będą informacje o jednej grze ? Czy rozkłądać każdą grę do poszczegolnym kategorii - Screenshoty, Artykuły, Zapowiedzie, Kody, TRainery, Newsy ? Zrobić Artykuł w Kategori - "Wszystko gotowe" i w niej dawać linki do tych wszystkich informacji ? Czy może jest jakaś możliwość zeby automatycznie pojawiało się to co napisze w danej kategori ? Jako ,że to ma być vortal o dużej ilości informacji pytam o jedną z najważniejszych rzeczy !

    I jeszcze zostało mi ostatnie pytanie, ale to już na sam koniec gdy poradzę sobie z drugim. W jaki spobo mógłbym ośiagnąć " Encyklopedie " zeby dało się kliknąć w "A" i zeby znalazł wsyzstkie gry na literkę A.

    Przepraszam ,ze moze wszystko to nie jasno określiłem. Jeżęli coś jest nie zrozumiałe proszę pytać. Całosć podobnie widać na gry-online.pl w jakimś temacie z daną grą.

    Z góry bardzo dziękuje !

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-05-2008
    Wpisy
    60
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Slideroh Zobacz wiadomość
    I jeszcze zostało mi ostatnie pytanie, ale to już na sam koniec gdy poradzę sobie z drugim. W jaki spobo mógłbym ośiagnąć " Encyklopedie " zeby dało się kliknąć w "A" i zeby znalazł wsyzstkie gry na literkę A.

    Sobi2 reszta na forum 100 razy wpisz w szukajke frontpage ;)

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-05-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ok dziękuje za informację o Sobi2. Resztę tak njak napisałeś znalazłem. Wcześniej źle szukałem - bo na szybko.

    Jednak wciąż nie mam pomysłu jak wykonać
    Następnym pytanie jest to - W jaki sposób NAJLEPSZY mógłbym osiągnąć efekt ze będą informacje o jednej grze ? Czy rozkłądać każdą grę do poszczegolnym kategorii - Screenshoty, Artykuły, Zapowiedzie, Kody, TRainery, Newsy ? Zrobić Artykuł w Kategori - "Wszystko gotowe" i w niej dawać linki do tych wszystkich informacji ? Czy może jest jakaś możliwość zeby automatycznie pojawiało się to co napisze w danej kategori ? Jako ,że to ma być vortal o dużej ilości informacji pytam o jedną z najważniejszych rzeczy !
    macie może jakieś pomysły ? Wiem, ze dość dużo serwisów, przykąldem znowu posłuże się Gry-online.pl używa własnego CMSa , jednak ja wolę poczciwą Joomle, tylko czy to co napisałęm wyżej idzie wykonać w jakiś podobny sposob ? Jeżęli tak to jaki ? Z góry dziękuje za przydatne informacje!

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    ostatnio ktoś miał identyczny problem. poszukaj, na pewno znajdziesz.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-05-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Szukam od wczoraj. Nie wiem jak o to zapytać w Wyszukiwarce. Mógłbyś mi pomóc ?

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny

    wejdz w menu-menu-home-parametry systemu i tam zmien tytul strony z Welcome to the Frontpage na taki jaki ci odpowiada

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-05-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez big_krzysiek Zobacz wiadomość
    wejdz w menu-menu-home-parametry systemu i tam zmien tytul strony z Welcome to the Frontpage na taki jaki ci odpowiada
    To już to dawno zrobiłem )
    Teraz chodzi mii o cały czas układ jak zrobić. Coś w stylu www.gry-online.pl , www.valhalla.pl itp.

    Cytuje jeszcze raz :
    Następnym pytanie jest to - W jaki sposób NAJLEPSZY mógłbym osiągnąć efekt ze będą informacje o jednej grze ? Czy rozkłądać każdą grę do poszczegolnym kategorii - Screenshoty, Artykuły, Zapowiedzie, Kody, TRainery, Newsy ? Zrobić Artykuł w Kategori - "Wszystko gotowe" i w niej dawać linki do tych wszystkich informacji ? Czy może jest jakaś możliwość zeby automatycznie pojawiało się to co napisze w danej kategori ? Jako ,że to ma być vortal o dużej ilości informacji pytam o jedną z najważniejszych rzeczy !

  9. #8
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Slideroh Zobacz wiadomość
    Następnym pytanie jest to - W jaki sposób NAJLEPSZY mógłbym osiągnąć efekt ze będą informacje o jednej grze ? Czy rozkłądać każdą grę do poszczegolnym kategorii - Screenshoty, Artykuły, Zapowiedzie, Kody, TRainery, Newsy ? Zrobić Artykuł w Kategori - "Wszystko gotowe" i w niej dawać linki do tych wszystkich informacji ? Czy może jest jakaś możliwość zeby automatycznie pojawiało się to co napisze w danej kategori ? Jako ,że to ma być vortal o dużej ilości informacji pytam o jedną z najważniejszych rzeczy !
    Od początku. Jeden problem jeden post jeden wątek a nie sto problemów admina na godzinę w jednym wątku!!!

    A co do sposobu który będzie najlepszy. Musisz wybrac sam w koncu to ty jestes tutaj administratorem wiec co my tutaj napiszemy to i tak ty zrobisz swoje. ;) Zrob tak aby bylo czytelnie i nie zmuszalo uzytkownika do szukania informacji.

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-05-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    wiem jak to ma wyglądac tylko,że nie bede wiedział jak to mam ustawić. Jutro zrobię obrazek w Photoshopie i przedstawie wam jak to ma wyglądac. A z waszej strony licze na pomoc - jak to skonfigurować, ale to jutro. Pozdrawiam.

  11. #10
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    temat zamykam, gdyż odpowiedź na Twoje pierwsze pytanie już się znalazła.
    trzymaj się zasady - jeden post - jeden problem !

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •