komentarze i ich wyswiwetlanie na stronie - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 16 z 16

Temat: komentarze i ich wyswiwetlanie na stronie

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-03-2007
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    66
    Punkty
    10

    Domyślny

    W jaki sposób zmniejszyć szerokość wyswietlanego okna w Simple Comment?
    Jak wpisuję w parametrach to obcina mi okno a nie zmniejsza.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Debiutant
    Dołączył
    02-11-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    mam ten sam problem co autor tego tematu ;-/ od dwoch dni prubuje uruchomić jakiekolwiek komentarze..i nic nie pomaga zmiana template....

    czy ktokolwiek w ogóle uruchomił któreś z tych modułów do których wszyscy tak zawsze pouczającą odsyłaja!

    żeby rozmowa miała sens przedstaiwe swoje pytania:

    1.czy aby uruchomić easycomments trzeba esytowac cms lub http? czy wystarczy go tylko zainstalowac poprzez zakładke >rozszerzenia>instaluj???

    2. po zainstalowaniu easycomments zapisał się on w komponentach (i widnieje również w dodatkach -plugins) nie ma go natomiast w modułach , czy to może być przyczyną tego że sie nie wyświetla?

    prosiłbym o odp na te pytania ...jestem laikiem i te pytania nasuwają sie napewno najcześciej osobm które chca zainstalowac moduł komentarzy..wieć jeśli pojawi się wreszcie na tym forum konkretna odp na te pytania moze wowczas bedzie mniej powracania do tematu.
    \Z góry dziękuje.

    p.s. odrazu mówie ze:
    -sprawdzilem czy boty sa wlaczone
    -zmienilem temlatki zeby sprawdzic czy to wina skory
    -ustawilem w ustawieniach opcje wyswietlaj komentarze we wszystkich artykułach...nic to nie pomaga komentarzy jak nie ma tak nie ma :-/



    Ostanio edytowane przez inieto : 02-11-2008 12:12

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-03-2007
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    66
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zainstalowałam !JoomlaComment 3.26
    i u mnie działa
    Simple comment sie rozjeżdzał, Easycomments też nie działał poprawnie nie wspominając o innych dopiero ten zadziałał, szczerze powiedziawszy wypróbowałam wszystkie komentarze dla wersji 1.5.
    Cześć moich problemów powodowane było przez serwer tzn po zmianie hostingu rozwiązały się np dodatek do adsense

  5. #14
    Debiutant
    Dołączył
    02-11-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    ok, odp mi prosze czy
    1.do poprawnego dzialnia komponentu komentarzy jest wymagana zmiana cms, lub http?? (czy trzeba wpisac tam kod?)

    2.gdzie zainstalowal ci sie ten komponent komentarzy? jako modul, plugin czy komponent?

    3. jak go instalowalas? (poprzez zakladke >roszerzenia>instaluj?)

    4. i jeszcze jedno (ważne) pytanie które przyszło mi do głowy...czy jak instalujemy komponenty (cokolwiek) poprzez formularz =rozszerzenia>instaluj... to potrzeba te pliki potem jeszcze przerzucić również za pomocą FTP?

    (wybaczcie te naiwne pytania ,ale miejcie świadomość jaka czarną magią dla laika są te z założenia teoretycznie łatwe w obsłudze gotowe cms)

    z góry dzięki

    p. i czy sciągając tego joomlacomment 3.26 trzeba tez sciągnąc changelog.txt ???
    Ostanio edytowane przez inieto : 02-11-2008 13:15

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-03-2007
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    66
    Punkty
    10

    Domyślny

    1.do poprawnego dzialnia komponentu komentarzy jest wymagana zmiana cms, lub http?? (czy trzeba wpisac tam kod?)
    nie bardzow iem o co Ci chodzi

    2.gdzie zainstalowal ci sie ten komponent komentarzy? jako modul, plugin czy komponent?
    Zainstalował się jako komponent i komentarz dodany jest do każdego artykułu z możliwośćią wyłączeń artykułów

    3. jak go instalowalas? (poprzez zakladke >roszerzenia>instaluj?)
    Instalowałam poprzez zakladkę Extension Manager /Install
    4. i jeszcze jedno (ważne) pytanie które przyszło mi do głowy...czy jak instalujemy komponenty (cokolwiek) poprzez formularz =rozszerzenia>instaluj... to potrzeba te pliki potem jeszcze przerzucić również za pomocą FTP?
    Już nic nie przenosimy prze ftp wszytsko sie automatycznie instaluje trzeba tylko udostępnić czyli "odfajkować" odpowiednie pluginy jeżeli jest taka potrzeba

    (wybaczcie te naiwne pytania ,ale miejcie świadomość jaka czarną magią dla laika są te z założenia teoretycznie łatwe w obsłudze gotowe cms)

    z góry dzięki

    p. i czy sciągając tego joomlacomment 3.26 trzeba tez sciągnąc changelog.txt ???
    ja poprostu ściągnełam paczkę instalacyjną i zainstalowałam
    Ostanio edytowane przez styljola : 02-11-2008 17:25

  7. #16
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inieto Zobacz wiadomość

    prosiłbym o odp na te pytania ...jestem laikiem i te pytania nasuwają sie na pewno najcześciej osobm które chca
    Te pytania komuś, kto wykonał parę podstawowych operacji w Joomla!, a trzy tym wie, co to Joomla, komponenty, moduły i inne rozszerzenia, raczej nie powinny się nasuwać. Jeśli się nasuwają, to
    a) pytanie pierwsze nie wiadomo w ogóle co znaczy, nawet jeśli sobie założę, że chodzi Ci o edycję, a nie jakąś esycję - co znaczy edytować CMS albo HTML - bzdura jakaś
    b) proponuję, żebyś dopatrzył, co rzeczywiście jest w komponentach, a co w dodatkach. Mieszasz, bo nie wiesz, co jest co w Joomla i po co.

    Twoje problemy mogą wynikać z nieznajomości j. angielskiego, a w konsekwencji nieumiejętności konfiguracji komponentu.

    PS. Jak ktoś wpisuje, że jest laikiem, to prosi się, żeby go odesłać we właściwe miejsce!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •