Menu - problemy ze skórką
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Menu - problemy ze skórką

  1. #1

    Domyślny Menu - problemy ze skórką

    Proszę o pomoc. Nie znam joomla, pierwszy raz mam znim do czynieniam, zainstalowałem najnowszą wersję, nie wiem czy to był dobry wybór, może starsza wersja jest lepsza?
    Jak najlepiej zbudować forum, galerię i bazę plików w joomli?
    Czy znajdzie się tu ktoś kto może pomóc przygotować tempalte ? Sprawa wygląda tak... w starym e107 działał sobie serwis studentów akademii morskiej w gdyni, po inspekcji dot,. bezpieczeństwa strona została zablokowana (nie spełniała minimalnych wymogów bezpieczeństwa) , musimy teraz przygoptować nowy portal. Potrzebujemy odpowiedniej skórki o morskicm charakterze, najlepiej z wykorzystaniem zdjęcia Daru Młodzieży. Nie dysponujemy niestety nieograniczonymi funduszami.
    Pozdrawiam wszystkich
    Michał
    Ostanio edytowane przez michaelsaint : 16-11-2008 23:47

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    Michał... z całym szacunkiem... ale szanuj siebie i społecznośc...

    zadajesz powyżej pytania, na które można znaleźć setki odpowiedzi na forum jak i na pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl, zatem nie licz, że ktoś bedzie prowadził Cię za rączke pokazując krok po kroku co jak trzeba zrobic, bo każdy chyba ceni swój czas. Zajrzyj do linków, jakie Ci podałem, skorzytsaj z wyszukiwarki na forum jesli czegos nie znajdziesz... a dopiero wtedy pytaj o pomoc w konkretnych przykładach, a nie zadawaj 5 mega opisowych pytań ;)

    mam nadzieje, że nie bede teraz Twoim wrogiem i zrozumiaesz, o co chodzi.. wykaż choć odrobine inicjatywy poza zainstalowaniem J! ;)

    a najnowsza wersja to dobre wyjście, szczególnie jesli piszesz o bezpieczeństwie ;) powodzenia życze i nie poddawaj sie, a w razie czego pisz!

    pozdrawiam!
    Ostanio edytowane przez idek : 16-11-2008 14:05
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3

    Domyślny Problemy z konfiguracją

    Dzięki za uwagę, ale niestety szukałem odpowiedzi i nie znalazłem, mam problemy z community builderem, nie wszystkie skłądniki chą pracować tak jak powinny, mam uwagi dotyczące logowania np. zaznaczam opcję "zapamiętaj mnie" ale i tak po paru minutach jestem znow wylogowany. Rozmiem , że mogę wyłączyć panel logowania do systemu i pozostawić panel logowania community builder, al enie bardzo wiem jak ustanowić link do konta użytkownika w community builder.
    Mam również problemy z galerią Joom, jest zainstalowana niby poprawnie, ale jak chce zmienić jakieś ustawienia i robię "zapisz" , ustawienia się nie zmieniają i pozostają takie jak były, nie wiem również co zrobić żeby galeria była widoczna dla użytkowników.
    Zainstalowałem agore, równiez komunikat mówił że wszystko jest ok, jednak nie mam w menu żadnych narzędzi do obsługi, otwiera się tylko strona informacyjna agory.
    pozdrawiam

  5. #4
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Spokojnie, jak coś Ci się nie chce zapisać, to sprawdź chmod'y, co do "widoczności" dla użytkowników, to w ustawieniach powinno być coś w stylu "widoczne dla", gdzie wybierasz dla jakiej grupy osób odwiedzających stronę jest widoczna galeria. Podobne ustawienia są bezpośrednio w joomli.

    Przy okazji:
    1. www.demo.joomla.pl
    2. www.pomoc.joomla.pl
    3. zasoby.joomla.pl i extensions.joomla.org
    Może coś znajdziesz ;)
    Webdeveloper do usług ;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •