Brak niektórych grafik w IE i Operze
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Brak niektórych grafik w IE i Operze

  1. #1

    Domyślny Brak niektórych grafik w IE i Operze

    Witam,
    Zauważyłem, że nie wyświetlają się niektóre grafiki pod IE i Operą. Pod Mozillą wszystko jest w porządku (przynajmniej 2.0.18). Do administrowania stroną używam właśnie Mozilli i dopiero teraz zauważyłem błąd. Na stronie testowej na kompie domowym wszystko jest i było w porządku. Po zainstalowaniu wszystkich dodatków już na serwerze sprawdziłem we wszystkich przeglądarkach i wszystko było ok. Dopiero teraz zobaczyłem że gdzieś coś nie gra. Ktoś ma jakiś pomysł?

    Strona: http://rasy-psow.com/
    Joomla 1.0.15 + JAL

    Problem częściowo rozwiązałem kasując katalogi, z których nie wyświetlały się zdjęcia i zmieniając im nazwę. Niemniej jednak sprawa jest dziwna, gdyż całkiem niedawno tego problemu jeszcze nie było.
    Ostanio edytowane przez Sard : 14-11-2008 20:47 Powód: Częściowe rozwiązanie problemu

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    A jaki to rodzaj "grafiki" Ci się nie wyświetla i w jaki sposób to robisz (w templatce, w artach..)?
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  4. #3

    Domyślny

    Witam,
    nie wyświetlały mi się obrazki w artach w module "newsflash", który u mnie jest po prawej stronie i wyświetla losową rasę oraz na głównej stronie pierwszy artykuł.
    Częściowo problem rozwiązałem, kasując katalog ze obrazkami na serwerze i wgrywając je od nowa. Problem był dziwny, bo pod Mozillą wszystko było dobrze, a w każdej innej przeglądarce właśnie tych obrazków nie było. Jak dodaję teraz nowy art, to sprawdza we wszystkich przeglądarkach czy wszystko gra. jak problem sie powtórzy to się normalnie załamię.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •